instagram.com/bradpitt_fp

Známa herečka Jennifer Aniston a Brad Pitt kedysi tvorili zaľúbený pár. Manželstvo im vydržalo päť rokov a všetko sa zmenilo po príchode očarujúcej Angeliny Jolie. S ňou hral Brad vo filme Pán a pani Smithovci. Žiaľ, aj táto dvojica zažila nezhody, a preto sa rozhodli pre separáciu. Úspešný herec je tak znova voľný a čoraz viac času trávi s Jennifer, informoval o tom portál Harpers Bazaar.

Po devätnástich rokoch budeme znova môcť vidieť na obrazovkách Jennifer a Brada. Spoločne budú divákom čítať príbeh filmu 1982 – Fast Times at Ridgemont High. Okrem nich tam budú aj ďalšie hviezdy, a to: Julia Roberts, Matthew McConaughey, Morgan Freeman či Sean Penn.

Jennifer Aniston je známa protagonistka postavy Rachel Green zo sitcomu Priatelia. Na natáčacom pľaci ju podporila aj jej vtedajšia láska – Brad. V roku 2001 si v tejto relácií zahral malú rolu. Už vtedy boli manželia, no neskôr prišla zdrvujúca správa – ukončenie hollywoodskeho páriku. Na scénu nastúpila Angelina Jolie, s ktorou sa Brad nielen oženil, ale vychovávali spoločne šesť detí. Lenže ani tento záväzok dlho nevydržal. Dôvod rozvodu je prekvapujúci, viac sme o tom informovali v nasledujúcom článku.

Portál Harpers Bazzar informoval, že Brad Pitt a Jennifer Aniston na seba narazili prvýkrát od ich odlúčenia začiatkom tohto roka. Bolo to počas udeľovania cien SAG. Po sociálnych sieťach kolovali reakcie, že Jennifer sa správala ako hysterka. Ona to však brala s nadhľadom a bola pripravená, že ľudia ich budú opätovne riešiť. To, čo sa medzi nimi odohráva je otázne. Zatiaľ sa ale môžu fanúšikovia tešiť na ich prvú spoluprácu po dlhých rokoch.

Ktorá kombinácia sa ti páčila viac? Brangelina alebo Jennifer a Brad?

Zdroj: Harpers Bazaar

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News