instagram.com/angelinajolie_official

Známa americká herečka Angelina Jolie bola zvyknutá na večný pracovný ruch. Kvôli situácií pandémie koronavírusu sa musela presunúť do svojho domáceho prostredia aj so šiestimi deťmi. Ako to spoločne zvládajú a čím si spestrujú svoje dni, povedala pre portál E!

„Viete, nikdy som nebola tá, ktorá by si vychutnávala relax. Mám rada chaos,“ uviedla v rozhovore. Hoci ju čakali mnohé dôležité online meetingy, v pozadí nechýbali deti, či psy. Napriek tomu, že sú všetci spoločne doma, Angelina sa správa ako starostlivá mama, a preto chce aby jej šesť ratolestí bolo aj naďalej aktívnych. V rozpise úloh a činnosti má úžasnú pomocníčku. „Moja dcéra Zahara je lepšia v organizovaní vecí ako ja,“ priznala pre E!

Dokážu sa ale šiesti súrodenci spoločne zabávať? Existuje na to adekvátne riešenie – filmový večer s horou popcornu! „No, všetci sme tam. Takže, všetkých šesť detí, aj môj najstarší syn z Kórey. Mnoho popcornu a presne ako každá rodina, sme len v pyžamách,“ opísala rodinnú zábavu. Angeline tento program úplne vyhovuje, keďže onedlho vyjde von nový Disney film – The One and Only Ivan. Verejnosti bude dostupný už 21. augusta, a tak známa herečka môže mať domácu premiéru so svojím vlastným obecenstvom.

Angelina Jolie je matkou šiestich detí: Maddox (19), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) a dvojičky Knox a Vivienne (12). Spoločne ich vychovávala s jej ex-manželom Bradom Pittom. Prednedávnom prezradila, prečo sa uchýlila k rozvodu. Kvôli tomuto skončil známy hollywoodsky pár.

View this post on Instagram

#AngelinaJolie 🥰

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Zdroj: E! 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News