Známa americká herečka Angelina Jolie bola zvyknutá na večný pracovný ruch. Kvôli situácií pandémie koronavírusu sa musela presunúť do svojho domáceho prostredia aj so šiestimi deťmi. Ako to spoločne zvládajú a čím si spestrujú svoje dni, povedala pre portál E!

„Viete, nikdy som nebola tá, ktorá by si vychutnávala relax. Mám rada chaos,“ uviedla v rozhovore. Hoci ju čakali mnohé dôležité online meetingy, v pozadí nechýbali deti, či psy. Napriek tomu, že sú všetci spoločne doma, Angelina sa správa ako starostlivá mama, a preto chce aby jej šesť ratolestí bolo aj naďalej aktívnych. V rozpise úloh a činnosti má úžasnú pomocníčku. „Moja dcéra Zahara je lepšia v organizovaní vecí ako ja,“ priznala pre E!

Dokážu sa ale šiesti súrodenci spoločne zabávať? Existuje na to adekvátne riešenie – filmový večer s horou popcornu! „No, všetci sme tam. Takže, všetkých šesť detí, aj môj najstarší syn z Kórey. Mnoho popcornu a presne ako každá rodina, sme len v pyžamách,“ opísala rodinnú zábavu. Angeline tento program úplne vyhovuje, keďže onedlho vyjde von nový Disney film – The One and Only Ivan. Verejnosti bude dostupný už 21. augusta, a tak známa herečka môže mať domácu premiéru so svojím vlastným obecenstvom.

Angelina Jolie je matkou šiestich detí: Maddox (19), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) a dvojičky Knox a Vivienne (12). Spoločne ich vychovávala s jej ex-manželom Bradom Pittom. Prednedávnom prezradila, prečo sa uchýlila k rozvodu. Kvôli tomuto skončil známy hollywoodsky pár.

View this post on Instagram

#AngelinaJolie 🥰

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Zdroj: E! 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.