instagram.com/elliegoulding

Známa anglická speváčka Ellie Goulding žije so svojím manželom Casparom Joplingom oddelene. Karanténu trávili spoločne v Oxfordshire, ale potom sa Ellie znova presťahovala do Londýna. Čo jej na tejto netradičnosti najviac vyhovuje? Viac informácií poskytla pre portál Mirror.

„Milujem môjho manžela, ale tiež milujem seba. Čítam si knihu. Idem si zabehať, jem nezdravo. Je naozaj skvelé mať partnera, s ktorým nemusíte byť 24/7 – aj keď ste zobratí,“ povedala.

Ellie uviedla, že im rozhodne nechýba láska. Majú sa radi, no doprajú jeden druhému voľnosť. Caspar si momentálne dokončuje svoj magisterský titul, ale napriek vyťaženosti si spomenie na svoju manželku.

„Vždy mi kupuje kvety. Šoférovala som na diaľnici vo svojom elektrickom aute a našla som v prepážke malú ružu,“ opísala prekvapenie od Caspera.

Keď si jej polovička dokončí magisterský titul, budú spolu častejšie. No ako uviedla známa speváčka, aj táto menšia separácia dokáže mať množstvo výhod. Každý z nás niekedy potrebuje čas trávený osamote. Ellie rovnako priznala, že miluje svoju vlastnú spoločnosť. Preto je dôležité, aby sme si v živote našli niekoho, kto nás bude plne akceptovať a chápať.

Vieš si predstaviť, že by si žila v oddelenom manželstve? Alebo potrebuješ byť so svojou polovičkou 24/7?

Zdroj: Mirror 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News