Chlapi sú v tomto na 99 % úplne iní ako sme my. Romantické sentimentálne scény plné momentov, ktoré by sme chceli zažiť nejedna? No, skôr by nás asi vysmiali ako si to pozreli spoločne s nami. Takže u nás dokonalý večer vyzerá takto nejak, s pohárom vína, zabalené v teplej deke a pozerajúc niektorý z romantických filmových hitov.

Aspoň niekedy si potrebujeme dopriať takéto vypnutie, aby sme si psychicky oddýchli a uverili, že veľká láska skutočne existuje, aj keď realita je na míle odlišná. Nemusí vždy, ale poväčšine veru áno!

Dnes si spoločne s nami vychutnaj sladké chvíle s týmito top scénami. Ktorá sa ti páči najviac? Alebo si tam nenašla tú svoju?

Zápisník jednej lásky a scéna v člne počas búrky

Jeden z najromantickejších filmov všetkých čias. Práve táto snímka ti ponúka iskru, ktorú v nepekných dňoch potrebuješ a to vďaka dvom hlavným hrdinom. Láska medzi Ryanom Goslingom a Rachel McAdams bola pre mnohé páry tou ideálnou, ktorú by chceli prežiť aj so svojimi partnermi.

Nezabudnuteľná scéna je určite tá, ktorá pochádza z krátkeho výletu na člne, počas ktorého túto dvojicu zastihne veľká búrka. Keď prídu na breh, Allie konfrontuje Noaha s tým, prečo jej aj po rokoch píše listy, keď už je medzi nimi všetko stratené. To všetko vyústi do dlhého vášnivého bozku, ktorý sa pre nich stane osudovým. Samozrejme, že aj iné scény sú dychberúce, veď vo videu nižšie sa môžeš presvedčiť sama.

Titanic a scéna na palube lode

Jedna určite z najpamätnejších scén z nesmrteľného Titanicu zachytáva rozhovor medzi Kate Winslet a Leonardom DiCapriom, ktorý svoju lásku vyzve, aby zavrela oči a dôverovala mu. Ach,, Už sa roztápaš? Potom sa spoločne postavili na zábradlie a zažili rovnaký pocit, ako keby lietali. Všetko to vyvrcholí sladkým bozkom, ktorý je spečatením lásky medzi priateľmi z nerovnakých pomerov.

Pretty Woman a scéna s princom na bielom koni

Ono to tak chodí, že samotný život nás naučí, že nie je to len prechádzka rozprávkou. To isté sa stalo i Julii Roberts, ktorá sa rozhodla vziať ho do svojich rúk. Ale čo to? Predsa ešte len existujú kúzla. Prestane pracovať ako prostitútka a chce začať žiť slušný život.

V tom momente sa predsa len dočká prekvapenia, sympatický Richard Gere prichádza v bielej limuzíne, vyjde po nej po požiarnom schodisku a premení jej sny na skutočnosť. Video nižšie ťa rozhodne roztopí na pár minút, ak nie dlhšie. No nie sú takéto scény fakt úžasné?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.