Žeby sa skutočne črtal nový netradičný pár svetového šoubiznisu? Portál Daily Mail priniesol, že herečka Angelina Jolie sa po rozvode a problémoch s ex-manželom Bradom Pittom začala stretávať s novým mužom. A nie tak hocijakým. Paparazzi fotky na sociálnych sieťach dokazujú jej stretnutia s kanadským spevákom The Weekndom. 

Angelina má 46 rokov, takže je úplne normálne, že zatúžila ešte po láske. Je otázne, či ju nájde práve v náručí 31-ročného známeho speváka a producenta. Najnovšie fotky sú z ich posledného stretnutia. Dvojica si dopriala spoločnú večeru v talianskej reštaurácii v Santa Monice. A nebolo tomu po prvý raz.

Na stretnutie prišiel každý z nich zvlášť a nikto nevie, čo sa odohralo vo vnútri. Dvojica bola spolu dve a pol hodiny, pričom sa nachádzali v súkromnej časti reštaurácie bez zvedavých pohľadov iných ľudí. Von z budovy vyšli spoločne a už nastúpili do jedného spoločného auta. Údajne sa mali odviezť do jeho domu.

Išlo už o druhý raz, čo bola Anjelina Jolie prichytená v spoločnosti The Weeknda. Prvé „rande“ sa uskutočnilo ešte začiatkom júla. Podľa portálu Metro si tiež dopriali večeru, no vtedy sa ich spoločné fotky nedostali na svetlo sveta v takej miere ako teraz.

Je teda otázne, čo sa medzi nimi odohráva a či pôjde naozaj o ľúbostný cit. Vedela by si si ich predstaviť spolu ako pár?

Zdroj: Daily Mail, Metro

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.