Niekto je viac hanblivý, iný zas presný opak. Astrológia poníma aj tie znamenia zverokruhu, ktoré sa radia medzi najviac koketné. Pre niektoré je flirtovanie úplne prirodzené, iné v tomto smere podnecuje planéta, ktorá im vládne. Nájdeš medzi nimi aj to svoje?

Najkoketnejšie znamenia zverokruhu

Býk

Býk sa rodí pre flirt a podľa astrológov sa radí medzi jedno z najkoketnejších znamení zverokruhu. Najskôr si poriadne premyslí prvý krok a ak dostane od druhej strany zelený signál, do konverzácie vkĺzne tými najšpinavšími slovnými hračkami.

Tento talent flirtovania získava od svojej vládnucej planéty Venuše, ktorá mu v tomto smere intenzívne napomáha. Nie je vôbec náročné zistiť, že jeho spôsoby flirtovania sú odlišné od ostatných. Pokiaľ máš vzťah s Býkom alebo sa ti náhodou nejaký črtá, budeš ho musieť poraziť v jeho flirtovacej hre, pretože až potom ťa bude považovať za zaujímavú.

Láska
zdroj: Stock.adobe/LIGHTFIELD STUDIOS

Blíženci

V astrológii vládne Blížencom planéta Merkúr, ktorá je znakom komunikácie. A to je to, čo ich robí dobrými práve vo flirtovaní. Blíženci sú jedným z najodvážnejších znamení, čo sa týka začatia komunikácie.

Tá im pomáha zdokonaliť sa zakaždým aj vo flirtovacích schopnostiach. Neflirtujú však iba pre zábavu. Budú sa zaujímať len o tú osobu, ktorá ich očarila a zaujala, čo jej patrične a bez hanby oznámia. Táto schopnosť flirtovania im umožňuje presvedčiť každého, o koho prejavia záujem.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy