Pexels/Moises Solorzano

Každý muž je jedinečný a nenájdeš veľa mužov, ktorí majú rovnakú predstavu o živote. Jeden chce vyštudovať dve vysoké školy, iný chce hneď po strednej začať pracovať a nájdu sa aj takí, ktorí sa hneď po škole oženia, alebo si celý život užívajú. Práve o tých posledných si dnes môžeš prečítať.

Tieto mužské znamenia sa nechcú viazať a ich vzťahy končievajú rozchodom. Ak sú tvoje priority v živote iné, nezamiluj sa do nich.

Baran

Tento muž nie je moc spoľahlivý a aj keď je niekedy vo vzťahu, zabúda na dôležité dátumy a výročia. Nepozná hranice a tak je schopný raniť svoju partnerku niekoľkokrát do týždňa. Je panovačný a miluje, ak sú veci podľa neho. Keď chce vzťah ukončiť, jednoducho ho ukončí. Netrápi sa tým, či s tým súhlasí aj druhá osoba.

Blíženci

Zvedavý muž v znamení Blížencov musí veľakrát skúsiť, či je tráva na druhom brehu zelenšia. Je nestály a vo vzťahu dlho nevydrží. Svoju partnerku má rád, no nepociťuje nič, čo by ho nútilo urobiť nejaký vážnejší krok a zaviazať sa jej. Riadi sa heslom, že pokiaľ môže, užíva si.

Lev

Lev je vášnivý. Vo vzťahu nenávidí nudu a ak ani v spálni nemôže experimentovať, začne vyhľadávať niečo iné. Nechce sa viazať dovtedy, dokým nestretne človeka, ktorý by vedel udržať jeho krok. Keď má nejakú aktuálnu frajerku, pár mesiacov ju len testuje a ak sa mu nepozdáva, chladne sa s ňou rozíde. Nemá problém nájsť si niekoho iba na flirtovanie.

Strelec

Muž v znamení Strelca je veľmi prchký. Je temperamentný a pred svojou partnerkou sa nehanbí hovoriť o tom, čo a ako by robil s inými ženami. Často ju tým zraňuje, no on sa za to vôbec necíti vinný. Nič s ňou neplánuje, nemá hlbšie zámery a ak to s ním nevydrží, odíde sama. Strelec je veľmi bezstarostný a neuvedomuje si vážnosť niektorých oblastí života.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy