unsplash.com

Spoločné bývanie je vo vzťahu veľký krok dopredu. Nie je to niečo, čo sa stane zo dňa na deň, ale niečo, o čom premýšľate už dlhšie. Predchádzajú tomu stretnutia, návštevy rodičov, spoznanie celej rodiny, porozumenie si a mnoho ďalších vecí… Ak si sa teda rozhodla bývať so svojim priateľom, prajem ti veľa odvahy. No rozhodne to neskúšaj s mužom v znamení Panna.

Je známe, že Panna je veľmi usporiadaná a miluje perfekcionizmus. Muž v znamení Panny ťa môže vzrušovať a baviť, no dávaj si pozor, aby ťa po čase nenudil. Predstavuje si systematický poriadok všade kam príde. Často kontroluje, či je všetko na svojom mieste – či nie je pokrčený vankúš, či sú stoličky zasunuté k stolu, či nie je niekde fľak alebo či je oblečenie v skrini a nie na posteli.

zdroj: Photo by Kizzuwatna on Unsplash.com

Miluje dobrodružstvo, to áno, no nie nastálo. Ak sa však chce muž zabaviť, potrebuje to mať zaznačené v diári. Musí presne vedieť, kedy má pracovať, kedy sa má zabávať, kedy môže len tak oddychovať alebo mať čas pre seba. Bez systému je tento muž stratený.

Panna je typ človeka, ktorý má rád veci naplánované dopredu. Bývať s ním je ťažké, pretože môžeš mať poriadok aký chceš, vždy si nájde niečo, čo si spravila zle.

Toto znamenie je veľmi zamerané na dokonalosť a býva veľmi paranoidné. Potrebuje niekoho, kto pri ňom bude stabilne a bude chápať všetky veci, ktoré robí. Jedine tak sa môže uvoľniť a dokázať povzbudiť aj teba.

Je to znamenie, ktoré berie všetky veci doslova. Je extrémne dôveryhodný, no musíš si dávať pozor na to, čo povieš v blízkosti tohto znamenia. Panna jednoducho miluje, ak môže mať život (a všetko okolo) pod kontrolou.

No nemôžem povedať, že bývanie s Pannou prináša len samé nevýhody, pretože na druhej strane je muž v tomto znamení veľmi vyspelý a cieľavedomý. Vie vyriešiť všetky problémy so zachovaním chladnej hlavy, pomáha druhým a miluje, ak môže rozdávať lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife