Ruža pre nevestu 2
Facebook/Televízia Markíza, Instagram/kristofko

Po internete koluje tabuľka z Wikipédie, v ktorej nájdeš celkové poradie súťažiacich v šou Ruža pre nevestu 2. Zo spomínanej domény ju však už niekto vymazal, no fanúšikovia to stihli zaznamenať a zverejniť v skupine na Facebooku.

O pravdivosti finalistiek však majú svedčať aj ďalšie indície na instagramových profiloch Julie, Stanky, ale aj Radka, ktorí boli podľa portálu Femm nepozorní.

Uniklo poradie súťažiacich v šou Ruža pre nevestu 2?

Zrejme vieš, že obľúbená šou Ruža pre nevestu je predtočená. Všetky súťažiace teda už sú doma, no nesmú vyzradiť, ako to na Srí Lanke bude pokračovať ďalej. Pritom niektoré poznajú aj meno výherkyne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Pozorní fanúšikovia však už od začiatku vo veľkom diskutujú, kto celú šou mohol vyhrať. Najprv sa na živom prenose Let’s Dance objavila Julie s náramkom, ktorý jej daroval Radko. Preto to podľa nich mohla byť práve ona. Potom zase mal meno víťazky prezradiť Fiki Sulík, ktorý tvrdil, že vyhrala Stanka.

Prednedávnom dokonca po internete kolovalo video, ktoré mohlo svedčať o tom, že tieto špekulácie sú pravdivé. Fanúšička totiž na letisku pristihla Radka s Julie a Stankou, ako odchádzajú zo Srí Lanky.

Aj teraz to vyzerá tak, že naozaj zrejme pôjde o finalistky šou Ruža pre nevestu. Z Wikipedie totiž unikla tabuľka celkového poradia súťažiacich podľa toho, ako sa umiestnili. Zverejnili ju fanúšikovia vo facebookovej skupine.

Kto podľa tej tabuľky vyhral a čo má svedčať o nepozornosti ženícha a dvoch neviest?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News