Ruža pre nevestu

Fanúšikovia pod príspevkami na Instagrame finalistky diskutujú o detaile, ktorý mohol prezradiť, kto vyhral šou Ruža pre nevestu 2. Bude to Stanka alebo Julie? 

Už o pár dní sa dočkáme veľkolepého finále šou Ruža pre nevestu 2. V luxusnej vile na Srí Lanke už zostali iba dve dievčatá. Ako sám ženích Radko povedal, k Julie a Stanke prechováva naozajstné city. Preto sa rozhodol, že v semifinále pošle domov práve Jennifer.

Dôkaz, že šou Ruža pre nevestu vyhrá Stanka?

Už podľa ukážok na finálovú epizódu šou Ruža pre nevestu 2 to vyzerá tak, že to tam bude naozaj rušné. Dočkáme sa nečakaných situácií či ďalších prvých bozkov. Okrem toho sa dozvieme aj to, kto napokon odíde domov s krásnym prsteňom na prstenníku. Podľa fanúšikov je to práve Stanka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

V posledných dňoch totiž na Instagram popridávala fotky a videá s prsteňmi na rukách. A jeden z nich sa podobá na ten, ktorý sme mali možnosť vidieť v ukážkach na poslednú časť druhej série šou Ruža pre nevestu. Teda, myslia si to fanúšikovia, ktorí v komentároch diskutujú o tom, či ide o prsteň od Radka.

„Čo ten prsteň?“ pýta sa fanúšička. „Tiež ma zaujal,“ odpovedala jej ďalšia. „Ten prsteň je od Radka? Dúfam, že si to vyhrala,“ napísala diváčka. Je však dôležité poznamenať, že v prípade Stanky mohlo ísť iba o spoluprácu.

Už sa však šírilo aj niekoľko špekulácií, že šou Ruža pre nevestu vyhrala Julie. Fanúšikovia to usúdili na základe náramku, ktorý modelka mala nasadený na ruke počas živého prenosu Let’s Dance. Potom zase Filip Sulík prezradil, že vyhrala Stanka. Neskôr dokonca uniklo celkové poradie súťažiacich.

To, ktorá klebeta je teda pravdivá, sa dozvieme už o týždeň. Čo myslíš, kto vyhrá?

Zdroj: Instagram/stanislavaluckova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News