Ako som spoznal vašu mamu

Seriál s názvom Ako som spoznal vašu mamu kedysi zaznamenal viacero rekordov v sledovanosti. Povrávalo sa aj to, že život piatich kamošov žijúcich v New Yorku sa až príliš nápadne podobal na Priateľov. Ktovie, možno tvorcovia chceli naozaj vytvoriť novodobú verziu legendárneho seriálu.

Ako som spoznal vašu mamu miloval takmer každý

Od premiéry legendárneho sitkomu už ubehlo niekoľko rokov. Premiéra prvého dielu sa odvysielala 19. septembra 2005. Posledná časť bola odvysielaná 31. marca 2014. Už počas týchto rokov sme mohli vidieť, ako radikálne sa hlavné hviezdy zmenili.

V našej FOTOGALÉRII môžeš vidieť, ako sa Lily, Marshall, Robin, Barney, Ted a mnohé ďalšie vedľajšie postavy zmenili po dekáde rokov od poslednej odvysielanej časti.

Tak čo, aký máš pocit z týchto neuveriteľných premien? Určite ťa niektoré z nich poriadne šokovali.

Ak chceš nahliadnuť do ďalších seriálových premien, prečítaj si aj naše ďalšie články. Písali sme napríklad aj o tom, ako sa zmenili herci z filmov o celosvetovo najobľúbenejšom čarodejníkovi, Harrym Potterovi.

A pokiaľ máš rada zaujímavosti o celebritách, v našom článku TU sa dočítaš o tom, ktoré filmové či seriálové hviezdy si takmer nezahrali svoje ikonické roly. Patrí medzi nich napríklad aj Daniel Radcliffe ako Harry Potter.

V článku TU sa zas dozvieš, ktoré celebrity patri medzi takzvané „nepo babies“. A niektoré ťa zaručene prekvapia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News