celebrity, ktoré si takmer nezahrali svoje ikonické role
Instagram/chicogeektv/portraitdelamode

Cesty života bývajú nevyspytateľné. Nech máme akékoľvek plány či túžby, nikdy nevieme, čo sa môže stať a kam nás vietor zaveje. To platí o každej životnej oblasti. Napríklad aj tieto herecké celebrity si podľa Bussines Insider takmer nezahrali svoje ikonické roly.

Stačilo málo a všetko mohlo byť inak. Občas si ani neuvedomíme, ako nám jedno rozhodnutie dokáže zmeniť celý život. Svoje o tom vedia aj tieto celebrity.

7 celebrít, ktoré takmer nestvárnili svoje ikonické roly

Jennifer Aniston ako Rachel Green

Podľa portálu Bussines Insider môže Jennifer Aniston za svoju rolu v ikonickom seriáli Priatelia ďakovať svojej hereckej kolegyni. Tvorcovia slávneho sitkomu totižto najskôr do úlohy Rachel vybrali herečku Courtney Cox, avšak ona sama ich presvedčila, že sa skôr cíti ako Monica.

Ďalším problémom, ktorý sa vyskytol, bol fakt, že Aniston mala už podpísanú zmluvu s inou spoločnosťou na natáčanie ďalšieho seriálu. To sa však nakoniec, našťastie, neuskutočnilo.

Matthew Perry ako Chandler

Pri Priateľoch ešte zostaneme. Aj Matthew Perry mal podľa Bussines Insider dohodnutú spoluprácu na inom projekte, avšak predstaviteľ spoločnosti Warner Bros. zasiahol. Zúčastnil sa natáčania spomínaného projektu, pri ktorom videl, že nijako nenapreduje, a tak povedal tvorcom Priateľov, aby Perryho bez obáv obsadili do roly Chandlera.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JMac (@friends101_byjmac)

Jim Parsons ako Sheldon

Keď herec Jim Parsons prišiel na kasting na rolu Sheldona, presvedčil svojím výkonom iba jedného z hlavných tvorcov seriálu Teória veľkého tresku – Billa Pradyho. Jeho kolega Chuck Lorre bol presvedčený, že Parsons už nedokáže podať rovnaký výkon ako na kastingu a prinesie sklamanie. Prady ho presvedčil, aby mu dal šancu, čo sa ukázala ako najlepšia voľba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News