1. Call me by your name

Je to príbeh 17 ročného chlapca Elia a mladého študenta Olivera. Oliver je študentom Eliovho otca. Cez leto príde Oliver do ich rodinného domu, do slnečného Talianska, aby spolu s jeho otcom robili nejakú prácu do školy. Najskôr sa zdá, že si títo dvaja hlavní hrdinovia nerozumejú, no potom si k sebe nájdu cestu. Veľmi rýchlo zistia, že to, čo prežívajú nie je nič iné ako láska. No svoj románik musia držať v tajnosti. Za seba tento film určite odporúčam hlavne kvôli krásnemu príbehu, no aj kvôli nádhernému prostrediu a jedinečnej atmosfére, ktorú tento film má.

Zdroj: pinterest.com

2. Rande naslepo

Hlavný hrdina Saliya má sen – chce si otvoriť svoju vlastnú reštauráciu. No ako teenager takmer úplne oslepne. Aj napriek tomu, že takmer nevidí sa prihlási na kurz do luxusného hotela. Skrývať jeho tajomstvo mu pomáha jeho kamarát Max. Počas kurzu stretne Lauru, slobodnú matku do ktorej sa zamiluje pre jej krásny hlas. Okrem romantiky tu nájdete aj veľa komédie.

Zdroj: pinterest.com

3. Before I fall

Tento film by som zaradila skôr ku dráme, ale aj tu nájdeš trochu romantiky. Hlavná hrdinka Sam je obyčajná, trochu rozmaznaná teenagerka, ktorá si žije si svoj pohodlný život. Až raz v noci umrie pri autonehode. A tak sa jej príbeh začína. Ráno sa zobudí a prežíva jej osudný deň znova a znova. Nechápe, prečo sa zasekla a prežíva svoju smrť stále dookola, hľadá riešenie a snaží sa zobudiť z tejto nekonečnej nočnej mory. Môžem povedať, že film je veľmi dobre spracovaný a skoro presne taký ako kniha. Ak máš rada tochu fantasy tak si tento film určite užiješ.

Zdroj: pinterest.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.