Billie Eilish
Instagram/billieeilish

Už viacero našich článkov ti dosvedčilo, že aj celebrity sú iba ľudia s problémami, aké majú aj bežní smrteľníci. Nedávno sme ti napríklad písali o nerestiach svetoznámych hercov či spevákov a iba pred niekoľkými hodinami si sa mohla dozvedieť o neuveriteľnom zdravotnom probléme Justina Biebera. Vedela si, že aj Billie Eilish trpí vážnym syndrómom? Hovorila o tom v rozhovore s Davidom Lettermanom na Netflixe.

Billie Eilish sa na svetlo sveta dostala iba nedávno a už sa z nej stala celosvetová spevácka hviezda. Poznáme ju ako kontroverznú mladú babu, ktorá sa nehanbí za svoje vystupovanie. To všetko však je iba akási maska. V skutočnosti má totiž vážne zdravotné problémy, ktoré pred niekoľkými rokmi šokovali polovicu sveta.

Trpí vážnymi problémami

Vedela si, že Billie Eilish trpí Tourettovmu syndrómom? Ide o tikovú poruchu a s týmto problémom sa v roku 2018 podelila s fanúšikmi na Instagrame. Vtedy ju však ešte nepoznalo toľko ľudí, ako dnes, a preto o tom možno počuješ prvýkrát aj ty.

20-ročná speváčka hovorila o svojich skúsenostiach s týmto syndrómom v nedávnej časti šou s Davidom Lettermanom na Netflixe.

V rozhovore sa zdalo, že odvrátila pohľad od moderátora v okamihu, keď jej položil otázku. Vysvetlila mu preto, že akurát mala „tiky“ kvôli Tourettovmu syndrómu, ktorý spôsobuje opakované a mimovoľné pohyby a zvuky.

„Najčastejšie ľudia reagujú tak, že sa smejú, pretože si myslia, že sa snažím byť vtipná. Vždy ma to neskutočne urazí,“ priznala speváčka.

Hoci o poruche v rozhovoroch takmer nehovorí, Eilish priznala, že o nej veľmi rada rozpráva. Odkedy sa s tým podelila so svetom, dodala odvahu aj niekoľkým ďalším umelcom, ktorí sa priznali, že roky zápasili s touto chorobou.

„Veľmi rada odpovedám na otázky o tom, pretože je to veľmi, veľmi zaujímavé a som z toho neuveriteľne zmätená,“ dodala. Prezradila aj, čo patrí medzi jej tiky a ako sa s tým snaží bojovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News