Speváčka Billie Eilish toho vystriedala na svojej hlave už pomerne dosť. Jej vlasy si môžeš pamätať v modrej či sivej farbe, no posledne rezonovala netradičnou zeleno-čiernou kombináciou. Tento raz sa rozhodla pre výraznú zmenu.

Pred pár rokmi sme o 19-ročnej speváčke ani len netušili, no v roku 2019 sa preslávila svojou skladbou „Bad Guy“. Následne získala ocenenie Grammy za najlepšieho nováčika a už získava jednu cenu za druhou. Len pred pár dňami sa konal 63. ročník odovzdávania hudobných cien, na ktorom zabodovala napríklad v kategórii „nahrávka roka“.

Na odovzdávaní sa objavila ešte so svojím pôvodným vzhľadom, no teraz na svojom Instagrame prekvapila fotkou nových vlasov. Asi nikto by nečakal, že po čiernej sa rozhodne pre blond. Všetky veľmi dobre vieme, čo obnáša prechod z tmavých vlasov na svetlé.

Uvidíme, či je toto len prechodné štádium počas vyťahovania farby, alebo je tento odtieň konečný. Každopádne, ide o veľmi príjemnú zmenu a Billie vyzerá naozaj dobre. Čo na to hovoríš ty?

zdroj: Instagram/billieeilish

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.