Len 19-ročná speváčka Billie Eilish je samé prekvapenie. Pre niekoho kontroverzná osoba so svojím špecifickým štýlom, pre iných úžasný talent. Svedčí o tom aj získanie ocenenia Grammy za najlepšieho nováčika.

Len nedávno sa Billie rozhodla vzdať svojich zeleno-čiernych vlasov a prefarbila sa na blond. Išlo o naozaj veľkú premenu, no musíme uznať, že v dobrom. Autorku mimoriadne obľúbenej skladby „Bad Guy“ môžeme vídať predovšetkým v oversize oblečení. Najpohodlnejšie sa cíti vo veľkých mikinách a teplákoch.

Pod tým však ukrýva krásne ženské krivky, ktoré sa konečne rozhodla ukázať svetu. Speváčka tento raz podstúpila fotenie pre britský magazín Vogue a na svojom Instagrame zverejnila výsledok. A veru je sa na čo pozerať.

„Milujem tieto fotky a toto fotenie sa mi páčilo. Robte to, čo chcete, kedykoľvek to chcete. Na všetko ostatné sa vykašlite,“ napísala talentovaná speváčka k jednej zo svojich fotiek v korzete. Billie Eilish je naozaj krásna žena a je veľká škoda, že svoju peknú postavu ukrýva pod oversize oblečením. Po tomto zážitku možno svoj štýl obliekania aj prehodnotí.

Jej ďalšie odvážnejšie fotografie si môžeš pozrieť na jej profile, prípadne klikni na odkaz >>> TU <<< alebo >>> TU <<<

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.