Celebrity so zlozvykmi
Instagram/emmawatson.lovee, Instagram/bradpitt_loverr, Instagram/katyperry

Každý z nás má nejakú neresť. Dokážeme byť napríklad závislí na pozeraní seriálov. Niekto sa o seba rád stará a kúpeľňu má plnú najrôznejších mastičiek, ktoré mu vraj majú pomôcť nezostarnúť. Ty sa možno rada fotíš a možno si shopaholička. To si môžeš overiť v našom nedávnom kvíze. Aj celosvetové celebrity sú však iba ľudia a magazín CheatSheet či Storypick prišiel s ich najzvláštnejšími neresťami, ktorým nebudeš veriť. 

Brad Pitt

Jeden z najkrajších hollywoodskych hercov na svete má jednu naozaj zvláštnu neresť. Vedela si, že sa nekúpe nieto každý deň, ale niekedy ani raz za týždeň? Portál Storypick tvrdí, že jeho smrad je taký silný, že ho dokonca jeden kolega z hereckej scény naučil udržiavať sa v čistote pomocou vlhčených obrúskov. Bradovým ospravedlnením zase je, že nemá dostatok času na sprchovanie sa.

Robert Pattinson

Ďalší hollywoodsky krásavec, ktorý si nerozumie s hygienou. Vieš aké je tajomstvo jeho krásnych vlasov? Žiadne. Robert si ich vôbec neumýva, pretože mu to pripadá zbytočné. Raz dokonca sám priznal, že si ich neumýval až 6 týždňov, lebo mu je to jedno.

Jessica Simpson

Do trojice nehygienických hercov patrí aj Jessica Simpson. Ona si zase neumýva zuby každý deň a aj napriek tomu ich má neuveriteľne biele. Kefkou si ich vyčistí maximálne trikrát do týždňa a v ostatné dni si ich vraj iba pretrie handričkou.

Ansel Elgort

Zaujímavú závislosť má herec, ktorý patrí medzi celebrity filmu Na vine sú hviezdy. Miluje a zbiera starožitné koberce a dokonca sa priznal, že si požičiava kabelky od priateľky. Podľa neho ide o veľmi praktickú vec.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife