Justin Bieber
Instagram/justinbieber

Zatiaľ čo iba nedávno sa rozprúdila debata o šťastných okamihoch rodinky Bieberovcov, teraz k nim zavítalo nepríjemné obdobie. Pred niekoľkými týždňami sme ti písali, že sa rozšírili klebety, že Hailey by mala byť tehotná. Ona však všetkých zotrela jedinou vetou. Včera sa všetko obrátilo, keď Justin Bieber na svojich sociálnych sieťach zverejnil video, ktoré šokovalo celý svet. Píše o tom aj magazín People.

Justin Bieber je vážne chorý

Všetkým začalo byť nanajvýš podozrivé, keď 28-ročný spevák odložil tri svoje vystúpenia na turné Justice World Tour. Dôvodom mali byť pretrvávajúce zdravotné problémy a iba včera večer prezradil, o čo naozaj ide. Lekári mu totiž diagnostikovali Ramsay-Huntov syndróm.

Pýtaš sa, čo je to za ochorenie? Dôsledkom toho Justinovi ochrnula polovica tváre. Vírus mu poškodil nervy v uchu až tak, že sčasti nedokáže žmurkať a ani sa usmievať. Dokonca prezradil, že nie je schopný pohybovať nosnou dierkou, pričom dodal aj to, že je preňho čoraz ťažšie jesť. Celé jeho vyjadrenie a to, ako momentálne vyzerá, nájdeš na druhej strane.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News