facebook.com/Justin Bieber

Môže mať život v karanténe a domácej izolácii aj nejaké pozitívne stránky? Pre niekoho možno áno, prinajmenšom máme viac času na veci, ktoré sme doteraz nestíhali. Toho sú si vedomí aj umelci, ktorí sa aspoň prostredníctvom sociálnych sietí snažia vo väčšej miere prihovárať svojim fanúšikom, s ktorými sa nemôžu momentálne stretávať na koncertoch.

O veľké prekvapenie sa postarali aj manželia Bieberovci, ktorí svoj voľný čas využili na nakrútenie svojej vlastnej reality šou. Justin ju bude zverejňovať na svojom facebookovom profile a nové časti by mali byť k dispozícii každý pondelok, stredu a piatok. Dokopy je pripravených 12 častí a máš sa skutočne na čo tešiť.

View this post on Instagram

#STAYSAFE #THEBIEBERS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Ak ťa zaujíma, ako si Justin so svojou manželkou Hailey nažívajú v súkromí, práve to sa dozvieš v ich novej reality šou s názvom The Biebers On Watch. Všetky zábery si natáčali sami pomocou GoPro kamery. Prvý diel je už dostupný online a zaľúbená dvojica sa vybrala na jazero, kam Justin chodieval ešte ako dieťa. Môžeš sa dozvedieť aj pikošky z ich vzťahu, pretože Hailey nemá problém o tom rozprávať aj nahlas.

Prvá epizóda má necelých 10 minút, takže sa pohodlne usaď a ak máš Bieberovcov rada, určite ti pozretie ich nového výtvoru padne veľmi dobre. Už sa nevieme dočkať, čo nás čaká v ďalších častiach.

Lake Day with the Biebers

Lake Day with the Biebers

Hailey and I went down to the lake

Gepostet von Justin Bieber am Samstag, 25. April 2020

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News