instagram.com/margotrobbie/nickiminaj

Keď chceme v živote niečo dosiahnuť, musíme si za tým odhodlane ísť. Výnimkou neboli ani známe hviezdy. Nie všetci majú tú možnosť stúpať po vychodenom chodníčku, a aby si mohli niečo dovoliť, museli pracovať ako všetci ostatní. Podľa portálu Cosmopolitan sa týmto živili súčasné osobnosti showbiznisu.

Dala by si si bagetu od Margot Robbie?

Presne tak. Táto krásna a talentovaná žena kedysi pracovala v známej bagetárni Subway. Vieš si predstaviť, že by ťa obsluhovala herečka nominovaná v roku 2018 na Cenu Akadémie? To by bolo skutočne zaujímavé.

Zametač Ashton Kutcher

Túto známu tváričku môžeme poznať z viacerých snímok, ako sú: Záchranári, Medové týždne, Hlavne nezáväzne alebo Jobs. Nezabúdajme samozrejme ani na zábavný sitcom 2 a pol chlapa, v ktorom taktiež zahviezdil. Čomu sa však venoval ešte pred slávou? Ashton Kutcher robil skutočne čokoľvek a vedel, čo znamená žiť skromne. Preto napríklad nepohrdol pracovnou pozíciou zametača cereálií.

Nicki Minaj a otravní ľudia

Úspešná americká raperka sa v súčasnosti nemá zle. Je v očakávaní a teší sa na príchod svojho prvého potomka. Jednou z charakteristických vlastností Nicki Minaj je jej autorita. Tú si snažila presadiť už ako čašníčka v podniku Red Lobster.

Brad Pitt ako žlté kura

Úspešný herec a filmový producent Brad Pitt si predstavoval svoje začiatky v Hollywoode trošku inak. Nuž, treba niekde začať, a preto zobral pracovnú pozíciu maskota pre kuraciu reštauráciu El Pollo Loco. Verila by si tomu? Okolití ľudia ani netušili, že na nich máva budúca hviezda.

Nicole Kidman mala zlaté ruky

Výherkyňa Oscara a ceny Emmy si v minulosti robila masérsky kurz, aby tak pomohla svojej mame so silnými bolesťami chrbta. Nicole Kidman nie je len krásna a úspešná žena, no predovšetkým ľudská. Tieto masáže sa jej natoľko zapáčili, že ich poskytovala aj ostatným ľuďom.

Jennifer Aniston ako kuriér na bicykli

Možno to neznie tak ťažko, veď čo je náročné na bicyklovaní? No, známa herečka Jennifer Aniston má na toto povolanie iný názor. Zo všetkých svojich skúseností ho radí medzi tie najťažšie. V tom období mala devätnásť rokov a určite neľutuje, že sa jej podarilo preraziť vo filmárskom priemysle.

Dwayne Johnson ako umývačka riadu

Nie nadarmo sa tomuto kusisku chlapa hovorí aj The Rock. Všetky svoje úspechy si tvrdo vydrel, a preto verejnosti pyšne hlási, že jeho prvou robotou bolo práve umývanie riadu. Aj on musel niekde začať, no vďaka odhodlaniu to nikdy nevzdal. Môže byť inšpiráciou pre mnohých ľudí.

Jennifer Hudson ako kráľovná Burger Kingu

Oscarová herečka a talentovaná speváčka začínala v známej fastfoodovej sieti. Pracovala v Burger Kingu vo svojom rodnom Chicagu. Čo sa však stalo potom, ako prerazila? Bývalí zamestnávatelia jej udelili lahodné burgre zadramo až do konca života. Jennifer Hudson sa jednoducho stala kráľovnou.

Zdroj: Cosmopolitan

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News