David Key

David Key je influencer, ktorého si môžeš pamätať napríklad aj zo šou o varení. V Bez servítky sa objavil s Mirkou Fabušovou, ktorá sa stala jeho dobrou kamarátkou. Po kauze, ktorá odznela Slovenskom sa ale odlúčili a zdá sa, že potom mu vietor do života privial obrovské šťastie. Exkluzívne pre Odzadu prezradil, že sa vybral do Turecka, kde sa vrátil k bývalému partnerovi a dokonca vzťah posunuli na ďalšiu úroveň.

Influencer David Key a modelka Mirka Fabušová sa v Bez servítky stali nerozlučnými priateľmi. Chodili spolu na akcie a dokonca začali spolu bývať. To ale vôbec neskončilo dobre a zasahovať musela aj polícia. Dôvodom malo byť podľa špekulácií to, že Mirka mala byť tehotná, a to práve s Davidom. K tomu sa ale známy mladík nechcel vyjadrovať.

Fabušová a David Key
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Podporovala ho v tom aj Mirka

Zdá sa ale, že zlé obdobie vystriedali najlepšie časy v jeho živote. David Key totiž odišiel za bývalým priateľom do Turecka a tam sa zasnúbili. Aj počas kauzy s Mirkou totiž stále boli v kontakte. Šťastný mladík nám k tomu ale prezradil ešte viac.

„Boli sme v kontakte s drahým, ale bol problém, že sme ďaleko od seba, preto som sa rozhodol ísť znovu za ním, aj keby ma to malo stáť ,milión eur‘. Mirka ma v tom podporovala, vedela, že sa ľúbime,“ odpovedal David Key na otázku, či boli s expartnerom v kontakte aj po rozchode a či kauzu s Fabušovou bral ako nejaké zlé obdobie.

David Key s expriateľom pred nejakým časom

David Key s priateľom
zdroj: archív David Key

„Po rozchode sme boli v kontakte, problém bol diaľka, ale láske a srdcu človek nerozkáže. Chvalabohu, že mám peniažky, preto som mohol prísť za ním. Dokonca uvažujeme, že budeme spolu bývať pravdepodobne na Slovensku,“ pokračoval výrečný spevák.

Netradičná žiadosť o ruku

David Key nám prezradil aj to, kto je ten tajomný teraz už snúbenec. Volá sa Hisoka Alafi. 20-ročný fešák pochádza zo Sýrie, no žije v Turecku, pretože odišiel pred vojnou v rodnej vlasti. Za žiadosťou o ruku ale stojí aj zaujímavý a hlavne netradičný príbeh, s ktorým sa slovenský influencer tiež s radosťou podelil.

David Key so snúbencom
zdroj: David Key

„Nečakal som to. Popravde? Požiadal ma o ruku veľmi netradične. Neviem, či je to turecký zvyk, ale pri s*xe a bolo to najkrajšie, čo som zažil. Žijem tureckú telenovelu,“ prezradil zamilovaný David. Zaujímavé je aj to, že Davidov snúbenec pred ním randil iba s dievčatami, no až pri ňom zistil, že ho vlastne ľúbi.

Hisokov otec vlastní niekoľko barov na pláži. A tá sa veľmi páči aj Davidovi, ktorý po dvoch týždňoch, čo je v Turecku, plánuje kúpiť nejaký apartmán, aby bol blízko svojmu milému. „Práve rozmýšľame, či pôjde na Slovensko alebo budem lietať za ním. Zvažujem kúpu apartmánu tu v Turecku,“ zveril sa nám influencer.

David Key
zdroj: David Key

David Key na záver ešte dodal, že je veľmi rád, že ho prijala aj Hisokova rodina aj napriek viere, orientácii a náboženstvu. Nuž, naozaj teda žije tureckú telenovelu a my mu k zásnubám srdečne blahoželáme. A teraz už len budeme napäto čakať na ďalšie zaľúbené fotky zo svadby.

Zdroj: David Key exkluzívne pre Odzadu

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieRozhovory