Fabušová a Key

Z najlepších priateľov sa stali nepriatelia a doteraz nebolo jasné, čo sa medzi nimi stalo. Fabušová a Key sa rozhádali tak veľmi, že ich musela riešiť až polícia. Nový čas prišiel s veľkým odhalením, ktoré má objasniť, čo bolo príčinou ich hádky. Šokujúce tajomstvo má byť odhalené!

25-ročný David Key a 39-ročná Mirka Fabušová, svoj priateľský vzťah ukončili tak rýchlo, ako ho aj začali. Dvojica sa zoznámila počas natáčania Bez servítky a odvtedy spolu trávili veľa času. Pozornosť však na seba lákali skôr škandálmi, a teraz tomu nebolo inak. Mirka a David, ktorí spoločne aj bývali, sa dokonca mali pobiť a celú vec chcel mladý spevák posunúť pred súd.

Dávid Key a Miroslava Fabušová
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Fabušová a Key mali mať tajomstvo

„Čo sa odohralo, malo ostať v súkromí, ale keďže nie, tak vám môžem povedať, že končíme naše kamarátstvo. Napriek tomu jej prajem veľa úspechov, aby prekonala všetkých démonov, lebo je to talentovaná baba, ale kamarátstvo končí. To máte jak rozchod,“ vyjadril sa vtedy David.

Nový čas však teraz prišiel so slovami, ktoré im mal poskytnúť jeho kamarát. Ten tvrdí, že dvojica udržiavala intímny vzťah aj napriek tomu, že sa David priznal k inej orientácii. A to nie je všetko.

David je síce homose*uál a nehanbí sa za to, ale dieťa vždy chcel a rovnako aj Mirka. A tak spolu udržiavali intímny vzťah. Nakoniec sa podarilo, Mirka zostala tehotná, dokonca sa niekoľko týždňov držala a nepila alkohol ani nič iné,“ uviedol ich zdroj. O dieťatko však mala Fabušová prísť.

Fabušová a Key
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Skončila v nemocnici a zvalili to na zdravotné ťažkosti, ale pravda je, že potratila a presne preto aj prišlo k hádke s Davidom. On jej vyčítal, že posledné týždne znova pila, a preto prišla o dieťatko,“ dodal zdroj Novému času s tým, že toto má byť dôvodom ich veľkej hádky.

Zatiaľ čo David mal ich intímny vzťah potvrdiť, Fabušová všetko popiera. To, kde sa skrýva pravda, vedia len oni dvaja.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News