Miroslava Fabušová a David Key

Veľké priateľstvo sa pred niekoľkými mesiacmi zmenilo na verejnú drámu. Slovenský spevák David Key mal blízko k bývalej misske, Miroslave Fabušovej. Ich vzťahom však prešla poriadna búrka a David bývalej kamoške po čase poslal na Instagrame drsný odkaz.

David a Miroslava tvorili naozaj kontroverznú dvojicu, ktorú neobchádzali škandály. Ich priateľstvo začalo vďaka relácii Bez servítky a odvtedy sa zblížili až tak, že spolu začali aj bývať. Práve v jej byte sa však odohrala dráma, ktorá ich rozdelila. Podľa jeho slov ho mala Fabušová zmlátiť a privolaná bola aj polícia.

Dávid Key a Miroslava Fabušová
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

David Key o Mirke Fabušovej

Nebol to pritom ich prvý škandál, hanbu si narobili aj v hľadisku Let’s Dance, keď to mala bývalá modelka prehnať s alkoholom. To, čo sa medzi nimi naozaj stalo v deň, kedy ich priateľstvo skončilo úplne, však vedia iba oni dvaja. Po niekoľkých týždňoch sa von dostala informácia, že dvojica spolu mala údajne čakať dieťa.

„David je síce homose*uál a nehanbí sa za to, ale dieťa vždy chcel a rovnako aj Mirka. A tak spolu udržiavali intímny vzťah. Nakoniec sa podarilo, Mirka zostala tehotná, dokonca sa niekoľko týždňov držala a nepila alkohol ani nič iné,“ uviedol neznámy zdroj. A strata bábätka ich vraj mala rozhádať.

Fabušová a Key
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Po mesiacoch David zverejnil na svojom Instagrame odkaz venovaný bývalej kamoške, v ktorom ju rozhodne nešetril. „Aby ťa šľak trafil, moja milá. Nakoniec som zistil, kde je pravda, a čo sa stalo naozaj, až teraz po pol roku. Na to, že máš 40 už som myslel, že máš viac rozumu,“ začal a následne si vypýtal späť okrem mikiny aj podľa jeho slov ukradnuté peniaze.

Instagram/davidkeyofficial
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

„Gratulujem, kam si to dohnala. Len sa priznaj, čo sa stalo v osudnú noc, keď máš na to gule,“ smeroval jej odkaz. Vyjde už čoskoro najavo, čo sa medzi nimi naozaj stalo a prečo je David teraz nahnevaný?

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News