David Key

David Key už viac za svojou láskou nesmúti. Po rozchode s exfarmárom Minhom chystá veľkolepý narodeninový koncert. O prekvapení informoval na svojom Instagrame.

David Key už viac za svojou láskou nesmúti, chystá sa poriadna párty s mega hosťom.

David a Minh vyzerali ako šťastný párik

Začiatkom tohto roku sme informovali o začiatku nečakaného páriku v našom šoubiznise. David Key sa dal dokopy s exfarmárom Minhom. Vtedy priznali aj to, že o svojom vzťahu nechceli príliš hovoriť, pretože ľudia dokážu všetko pokaziť.

Neskôr, na Valentína vydali svoj vôbec prvý spoločný song, ktorý nazvali „náš Valentínky rozchod“. Vtedy sa však žiadny rozchod nekonal a prekvapili aj ďalšou novinkou – otvorili si svoju reštauráciu.

Veľkej láske je koniec

Tento týždeň sme informovali o ich rozchode. Ako prvý sa vyjadril známy exfarmár. K fotke na svojom Instagrame napísal „Som opäť single“. O niečo neskôr sa k celej situácii vyjadril aj spevák.

„A teraz ja! Je mi ľúto, že o rozchode s človekom s ktorým som niečo prežil, sa dozviem skrz sociálne siete a médiá. Momentálne sa viac nevyjadrím, lebo keby sa musím, moje slová by mu veľmi ublížili a to nechcem, vyjadril sa k rozchodu David.

David už viac za svojou láskou nesmúti, teraz chystá veľkolepú narodeninovú oslavu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News