David Key a Mirka Fabušová

40-ročná modelka Mirka Fabušová sa pol roku po búrlivom rozchode s dobrým kamarátom vyjadrila v stories na svojom Instagrame. Stihol to zaznamenať denník Nový čas. David Key sa k tomu najprv vyjadril na svojom profile, no oslovili sme ho, aby popísal aj detaily. Ako to medzi nimi bolo naozaj?

Misska Mirka Fabušová sa preslávila tým, že sedela vo vládnej limuzíne s Borisom Kollárom, ktorá havarovala v čase zákazu vychádzania počas koronavírusu. Potom sa však objavila aj v relácii Bez servítky, kde varila v luxusnom nitrianskom byte.

Po jej boku sa vtedy objavil aj spevák a influencer David Key. Stali sa dobrými kamarátmi a dokonca začali spolu aj bývať. Ich priateľstvo potom ale nabralo prudký spád. Vraj sa skončilo bitkou a zásahom polície.

Údajne si prešla peklom

Doposiaľ Mirka mlčala, no po pol roku sa k tomto incidentu vyjadrila na svojom Instagrame, čo zaznamenal Nový čas ešte predtým, ako tento príspevok z jej profilu zmizol.

„Moji drahí, prešla som si svojím peklom. Asi to každý poznáte, že raz ste hore, raz ste dole. Ale keď ste dole, tak si povedzte, že hľadáte perly a pomaličky stúpame vyššie. Netreba to vzdávať, treba rozdávať úsmev a ďakovať za všetko, čo nám život prináša,“ napísala.

David Key jej pomáhal

Mirkinmu bývalému kamarátovi Davidovi Keyovi ale vadí, že do toho ťahá jeho. „Myslím si, že Mirka sa snaží dať dokopy po psychickej stránke, ale asi celkovo aj svoj život a chcela to všetkým povedať. Lenže sa mi nepáči, že do toho ťahá to, že si údajne pri mne prešla peklom. Práve naopak, ja som bol ten, ktorý jej pomáhal,“ priznal exkluzívne pre Odzadu.sk.

„Ráno vstala, mala raňajky pripravené, nakúpené. Vozil som ju do nemocnice, čakal ju, staral sa o ňu, vodil ju po akciách, aby spoločensky žila. Začala pri mne maľovať obrazy, vybavil som jej salón, kde môže líčiť svoje klientky atď.,“ opísal a dodal, že čakal, že sa vyjadrí skôr, pretože tvrdila, že po „bitke“ má trvalé následky. „Myslím, že si to vymýšľa,“ uviedol.

Ako vyzeral ich priateľský vzťah naozaj? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News