David Key a exfarmár Minh

Spevák a influencer David Key sa na svojom Instagrame vyjadril k nečakanému rozchodu s exfarmárom Minhom. Vyzerá to tak, že on sám sa to dozvedel z médií a sociálnych sietí. 

Iba pred niekoľkými týždňami nás prekvapilo, že v slovenskom šoubiznise sa vznikol ďalší párik. David Key a Minh z Farmy 14 vyzerali, že sú do seba zamilovaní až po uši a nič ich nerozdelí. Známy niekdajší súťažiaci z relácie Bez servítky dokonca tvrdil, že tentokrát môže ísť o toho pravého.

„Verím, že je pravý, určite. Sme spolu skoro každý deň, veľa cestujeme a plánujeme. Podporujeme sa v tom, čo robíme, a tým, že je vlastne už z nášho ,fachu‘, tak veľa vecí chápe a to ma teší,“ vyjadril sa David ešte v januári.

David Key a Minh Nguyen Anh
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

David Key sa vyjadril k rozchodu

Dvojica si počas ich krátkeho vzťahu prešla mnohým. Niekoľkokrát sa posunuli na vyšší level. David Minhovi na narodeniny daroval domáceho maznáčika – potkana.

Na Valentína dokonca nahrali spoločný cover na slávnu pieseň The Weeknda a Ariany Grande. A iba pred niekoľkými dňami otvorili prvú nočnú ázijskú reštauráciu v Bratislave. Kde teda nastal problém?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News