David Key

Spevák David Key má opäť veľmi rýchly vzťah. Krátko potom, čo sa dal dokopy s exfarmárom Minhom, už stihli svoj vzťah posunúť na vyšší level. Známy influencer sa s tým pochválil na svojom Instagrame.

Iba nedávno vyšlo na povrch, že David Key krátko po rozchode s exsnúbencom začal opäť randiť. Tým šťastným je temperamentný Minh, ktorý súťažil v poslednej sérii reality šou Farma 14.

David Key a Minh
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

David Key a Minh sa posunuli vo vzťahu

Celý vzťah vzali akosi zhurta. Dokonca v ňom už mali niekoľko problémov, ktorými si niektoré dvojice prejdú až po niekoľkých rokoch spoločného randenia.

Prešli si malou krízou, kedy David tvrdil, že ho jeho nový partner podviedol a nevedel, či mu má odpustiť neveru. Ešte predtým ale priznali, že ich dokonca ktosi stalkoval. Teraz ale prichádza ďalšie prekvapenie. Svoj vzťah už stihli posunúť na vyššiu úroveň. „Už sme traja,“ napísal spevák do jednej zo svojich stories.

Ak Davida sleduješ na Instagrame, určite si si všimla, že pár týždňov zháňal darček pre svojho milovaného. To, čo mu napokon kúpil, sme sa dozvedeli až včera večer, keďže Minh oslavoval narodeniny. Dostal potkana.

Exfarmár z nového domáceho maznáčika veru nebol veľmi nadšený, čo hovorí aj výraz na jeho tvári či reakcia po otvorení škatule, čo môžeš vidieť aj vo videu.

Už počas vysielania Farmy sme si však všimli, že Minh je veselá kopa, ktorá si zo všetkého dokáže spraviť srandu. A možno aj toto mala byť vtipná reakcia, ktorú plánoval.

exfarmár Minh a David Key
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Na veľkolepej Minhovej párty sa zabávali aj jeho kolegyne zo statku, exfarmárky Viki, Alex, ktorú vidno v pozadí a dokonca aj jej sestra Lea Mináriková.

Minhova oslava
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News