David Key a exfarmár Minh

Spevák David Key na Instagrame šokoval fanúšikov. Včera sa vraj vybral na diskotéku s novým partnerom, exfarmárom Minhom, no ten vraj odišiel s iným chlapom. 

Zdá sa, že David Key si v oblasti lásky a vzťahov prechádza naozaj rušným obdobím. Najprv mu stroskotalo priateľstvo s Mirkou Fabušovou, s ktorou údajne čakali dieťa, aj keď len krátko predtým priznal, že je gay. Po tomto „rozchode“ ukázal svojho partnera, s ktorým sa dokonca aj zasnúbil. Následne nás ale šokoval ich rýchly rozchod.

David Key má vraj problémy vo vzťahu s Minhom

Rovnako nás prekvapilo aj jeho priznanie, že randí s exfarmárom Minhom, ktorý sa objavil v poslednej sérii reality šou Farma 14. Zdá sa, že teraz ale prichádza ďalšia rana.

David Key a Minh z Farmy
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Na Davidovom instagramovom profile pribudli zvláštne stories. „Nakoniec zisťujem, že vzťahy sú na *ovno. Každému ide len o niečo…“ začal menej konkrétne.

„Super, stačí ísť na párty s frajerom, ožere sa a ide s druhým, krása,“ priznal ešte v noci. Ráno na Instagrame spustil anketu, v ktorej sa fanúšikov pýtal, či odpustiť neveru. „A ten, s kým ma pod***al. Dúfam, že si si to, chlapče, aspoň užil!“ uzavrel.

Momentálne už tieto príbehy na jeho profile nenájdeš, no rovnako tak ani ich spoločné fotografie. Podarilo sa všetko vysvetliť a urovnať prípadné nedorozumenie alebo je koniec?

David Key stories
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News