David Key sa rozišiel

Známy Slovák je opäť single! David Key priznal šokujúci rozchod iba mesiac po zásnubách. Prezradil to v stories na svojom Instagrame

Ako viaceré tváre, tak aj influencer a spevák David Key či Mirka Fabušová sa do povedomia divákov dostali i vďaka účinkovaniu v Bez servítky. Práve táto dvojica mala v súkromnom živote veľmi dobrý vzťah a boli blízkymi kamarátmi. To ale nabralo prudký spád a dali si zbohom. Svoj spor mali dokonca riešiť aj s policajtmi.

Fabušová a David Key
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

David Key priznal rozchod

Známy Slovák po incidente s Mirkou odišiel do Turecka, kde sa vrátil k bývalému partnerovi. Krátko potom sa zasnúbili a on exkluzívne pre Odzadu prehovoril o tom, ako to prebiehalo a kto je ten šťastlivec. Aj exkamarátka im vraj vzťah priala. „Mirka ma v tom podporovala. Vedela, že sa ľúbime,“ povedal vtedy.

Zdalo sa, že David Key po dlhšej dobe opäť žiari šťastím po boku 20-ročného Sýrčana. Až do včera, kedy v stories na svojom Instagrame priznal rozchod, ktorého dôvod ťa možno zaskočí.

David Key
zdroj: David Key

Spevák s Hisokom Alafim randil už predtým a v kontakte boli aj po prvom rozchode. „Problém bola diaľka, ale láske a srdcu človek nerozkáže. Chvalabohu, že mám peniažky, preto som mohol prísť za ním,“ povedal pred časom David Key. Je preto prekvapivé, že jedným z dôvodov bola práve spomínaná diaľka.

David Key o rozchode
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

V stories na svojom Instagrame okrem konca vzťahu so snúbencom David prezradil aj to, že vôbec nie je smutný. „Všetky veci sa dejú pre niečo. Ani by som to nenapísal, ale pýtate sa na to. Áno, už je koniec, a keďže druhýkrát, tak úplný. Aj tak mu ďakujem za všetko,“ priznal influencer.

„Ja sa vôbec netrápim, pretože mne je strašne dobre. Ja som šťastný a momentálne som ešte šťastnejší ako kedykoľvek predtým,“ doplnil na záver v ďalšom videu.

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News