Miroslava Fabušová
Instagram/mirkafabus

Ani jeden z nich tam nemal čo robiť. Na siedme kolo tanečnej šou Let’s Dance sa prišlo pozrieť množstvo známych tvárí, ako to už býva každý týždeň. Spomedzi všetkých hostí však na seba strhla najviac pozornosť Miroslava Fabušová, ktorú údajne aj kvôli alkoholu museli z Incheby vyviesť von. Podľa Nového Času tam nemala čo hľadať, pre Slovakwoman opísala situáciu zo svojho pohľadu. 

Modelka a make-up artistka Miroslava, na seba opäť priťahuje pozornosť v zlom svete. Do povedomia sa dostala po tom, ako bola účastníčkou autonehody, pričom auto, v ktorom počas prísneho zákazu vychádzania sedela, bolo vládne a spoločnosť jej robil Boris Kollár.

Pred pár týždňami sa ukázala v relácii Bez Servítky, kde sa jej správanie divákom nezdalo a zhodli sa na tom, že za to mohol alkohol.

Miroslava a David na Let’s Dance

Práve alkohol vraj môže aj za to, že musela opustiť natáčanie tanečnej šou v sprievode SBS služby. A nie len ten. Mirka prišla na živý prenos ako hosť so spevákom Davidom Keyom, ktorý bol pozvaný priamo porotcom Gonzálezom.

„On pozvaný bol, ona nie. Ani jeden však nemal čo robiť vo VIP zóne, do ktorej sa podľa všetkého prepašovali bez vedomia organizátora. Mirka bola dokonca opitá a robili tam aj s Davidom poriadny rozruch,“ informuje Nový čas. Po tom, čo ju SBS vyzvala opustiť miesto, nastal trapas. Hostia sa museli pozerať na Fabušovej plač.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News