Známy Slovák

Vie, ako na seba upútať pozornosť! Známy Slovák, influencer a hudobník David Key, spôsobil včera vo večerných hodinách na bratislavskom námestí poriadny rozruch. Ako nás sám informoval, za všetko môže natáčanie jeho nového klipu, pri ktorom sa nechal podpáliť.

Mladý umelec, ktorý len pred pár dňami zrušil svoje zásnuby s bývalým partnerom, sa naplno venuje svojej kariére. Pred Vianocami sa rozhodol vydať svoju verziu piesne, ktorú v origináli spieva Elton John a Dua Lipa. „Prerobil som ju celú na cigánsky čardáš a dokonca text je po slovensky, máte sa na čo tešiť,“ prezradil nám David.

David a Liv
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Známy Slovák bude horieť

Samozrejme, nie doslova. David si na natáčanie videoklipu prizval aj svojich dobrých kamarátov, medzi ktorými nechýbajú exfarmári Stanka Klčová z 13. série reality šou či Minh, ktorý účinkoval v tej aktuálne. Stanka pritom bude s Davidom spievať aj duet. S klipom mu pomohla i slovenská herečka Liv Bielovič, ktorú diváci poznajú zo seriálu Druhá šanca.

David si do videoklipu vymyslel aj nebezpečnú scénu – Stanka ho v ňom podpáli. Aktéri tak priamo na námestí spôsobili požiar, ktorý však mali pod kontrolou. „Natáčanie trvalo celé poobedie a večer, nakoľko sme točili nebezpečnú scénu, kedy ma Stanka z Farmy podpálila na námestí. Na mieste zasahovali policajti aj hasiči, ktorým ďakujem za asistenciu,“ vyjadril sa.

David a Stanka
zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Spevák sa na miesto činu bude musieť vrátiť, keďže kvôli ohňu znečistili pamiatku, ktorú bude treba dať opäť do poriadku. Vo videu nižšie si môžeš pozrieť kúsok z toho, ako to vyzeralo na natáčaní. Výsledok by mal byť zverejnený do konca týždňa. Tešíš sa na jeho prerábku známeho hitu?

Zdroj: David Key

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News