Miroslava Fabušová
Instagram/mirkafabus

Modelka a make-up artistka, Miroslava Fabušová, priťahuje na seba pozornosť ako magnet, avšak, ani tentokrát to nie je práve v najlepšom svetle. Ako informujú Topky, jej najnovší škandál z Let’s Dance mal na svedomí zrejme opäť alkohol. Kvôli nemu už hanbu v minulosti zažila.

Bývalá finalistka Miss Universe sa ľuďom do povedomia zapísala viac po tom, čo sa medializovala jej autonehoda. V čase prísneho lockdownu totiž sedela vo vládnej limuzíne s Borisom Kollárom, ktorá havarovala. Neskôr pod vplyvom alkoholu sama šoférovala auto.

Alkohol v krvi mala údajne aj počas natáčania šou Bez Servítky, kde bola pred niekoľkými týždňami jednou z účinkujúcich. Diváci sa zhodli na tom, že jej správanie v televízii bolo otrasné.

Fabušová sa do televízie dostala aj počas včerajšieho priameho prenosu súťaže Let’s Dance. No iba na chvíľu. Podľa informácií ju totiž mali z bratislavskej Incheby vyhodiť. Aj keď prišla v spoločnosti hosťa, speváka Davida Keya, ona medzi pozvanými nebola, a tak musela natáčanie opustiť. Takto znie oficiálna verzia, no Topky zistili, že pravým dôvodom môže byť niečo iné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News