Prechodom do chladnejšieho obdobia v roku postupne vymieňame tenisky a “tichošlapky” za topánky, ktoré nás o trochu viac zahrejú. Avšak nemusia to byť len praktické topánky, ktoré okolo vkusu ani len nešli. Túto jeseň a zimu je trendy mať, čo najzaujímavejšie čižmičky, ktoré upútajú pozornosť ako prvé a môžeš na nich stavať celý outfit.

Kovbojské

Vraciame sa späť a to dokonca aj v čase, pretože ubehlo už veľa rokov, odkedy boli tieto čižmy trendy. Ako však každá určite dobre vie, všetko minulé sa vracia späť. Preto sa neboj siahnuť aj po takomto type topánok, ktoré dokážu zmeniť tvoje jednoduché outfity na nepoznanie. Výborná je kombinácia aj so šatami, vďaka čomu určite zažiariš. Či už zvolíš čierne, farebné, so zaujímavými detailmi alebo popísané je už na tebe.

View this post on Instagram

“”

A post shared by VANDA JANDA (@vandajanda) on

Bagandže

Prišli k nám už minulý rok, ale tentokrát u nás ostanú určite dlhú dobu. Bagandže, ktoré určite poznáš aj ty, vyzerajú dokonale k šatám, casual outfitu alebo dokonca k teplákom, to jednoducho chceš. Či už zvolíš lacnejší, alebo drahší variant je už na tebe.

Lesklé a vysoké

Ženy s chuťou experimentovať, zbystrite zrak, pretože tieto „botky do robotky“ sú presne pre vás. Výhodou týchto topánok je najmä to, že všetku prácu urobia za teba. Tvojou úlohou je už len vybrať jednoduchý outfit, ktorý nenaruší celý dojem a nechá vyniknúť tento majstrovský kúsok.

Ponožkové

Tento typ čižmičiek je obľúbený hlavne kvôli tomu, že krásne obopne členok a nespôsobuje nelichotivý dojem z odstávajúcich topánok. Vďaka tomu tvoja noha vyzerá štíhlejšie a s outfitmi sa môžeš skutočne vyhrať. Hodia sa ku šatám, mom džínsom a podobne.

View this post on Instagram

blazer for saturday 🖤

A post shared by Sophia Schönherr (@sophiadorena) on

Hadie

Ak si minulý rok nesiahla po haďom vzore, tohto roku to jednoducho musíš napraviť, pretože zostávajú medzi nami aj túto jeseň/zimu. Neboj sa o kombinovanie, pretože sa veľmi nenarobíš. Jediné, čo musíš urobiť, je zvoliť len jednoduchý outfit k týmto do očí bijúcim topánkam.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.