Jarné street style outfity
Instagram/anunanna/simonkasabova

Aj keď chceme byť často za dámy, povedzme si na rovinu – vysoké opätky radšej vymeníme za tenisky, v ktorých sa nám chodí pohodlne. V úzkych šatách sa cítime byť príťažlivé, no viac si deň užijeme v pohodlnom sete. Našťastie, v móde sú aktuálne práve street style outfity.

Široké nohavice, kapsáče, oversize mikiny, teplákové sety, tenisky k šatám, šiltovky nielen do lesa. To všetko si môžeš dať na seba s vedomím, že budeš vyzerať na ulici trendy. A ako bonus, tvoje pohodlie bude na prvom mieste. Máš pocit, že takéto outfity sú len pre mladé slečny a školáčky? Že ženy, ktoré už pracujú si nemôžu dovoliť takýto štýl obliekania?

V našej galérii, ktorú nájdeš nižšie, ťa presvedčíme o opaku. Nájdeš v nej totiž hneď niekoľko tipov na street style outfity, ktorými sa môžeš inšpirovať. Uvidíš, že v nich vôbec nemusíš vyzerať mužne či objemne, z čoho majú mnohé ženy strach a stále si zachováš kus poriadnej ženskosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FREYA KILLIN. (@freyakillin)

Kúsky, ktoré sú často považované za športové, ležérne, či pánske, totiž môžu nosiť aj ženy s veľkým štýlom. Neboj sa ich doplniť koženou kabelkou či výraznou bižutériou. Zahodiť môžeš aj starosti o to, či je vhodné vyraziť do ulíc v teplákoch – dnes rozhodne áno. Práve v uliciach nájdeš najviac inšpirácie, keďže mladé ženy a milovníčky módy tomuto trendu už prepadli. A my ti prinášame ešte nejaké ukážkové looky navyše.

Street style outfity, ktoré ťa inšpirujú

Ktorý z nich by si si najradšej vyskúšala na sebe?

Ak máš v sebe skôr kus romantičky a miluješ ružovú farbu (alebo sa ju chceš naučiť nosiť), pozri si aj náš nedávny článok TU. Nájdeš v ňom záplavu štýlových outfitov práve v tejto nežnej farbe. Keď však miluješ všetky, klikni na náš článok TU – dozvieš sa v ňom, ako kombinovať farebné saká k zvyšku tak, aby si na jar zažiarila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista