Beauty tipy

Nikto učený z neba nepadol, preto by sme sa mali neustále vzdelávať. Nielen čo sa týka vedomostí, ale aj starostlivosti o seba a o svoj život. Veľmi veľa zlepšovákov existuje aj v oblasti zdravia a krásy. Budeš ľutovať, že si tieto beauty tipy neobjavila skôr. 

Na TikToku, YouTube alebo celkovo na sociálnych sieťach nájdeš množstvo užitočných odporúčaní, ktorými si dokážeš uľahčiť svoj život. Teraz sme sa zamerali na beauty tipy a hacky, o ktorých si možno nevedela, no mala by si ich určite zaradiť do svojho života.

Vybrali sme pre teba kompilácie videí, ktoré sú nabité zaujímavostí. Vedela si o tom, že ak máš citlivé uši, ktoré sa ti zvyknú zapaľovať, tak stačí, aby si si naniesla na náušnice akýkoľvek krém a až tak ich vložila do dierky? Tento trik máme odskúšaný aj na sebe a naozaj funguje. Krém totiž vytvorí akúsi bariéru medzi náušnicou a tvojou kožou, takže sa nebude otierať a spôsobovať podráždenie.

Ktoré beauty tipy sa oplatí používať?

Keď používaš žehličku na vlasy, fén alebo kulmu, vždy používaj aj vlasovú ochranu v spreji. Vo videu uvidíš rozdiel, ako to môže vyzerať, keď takýto prípravok použiješ a keď nie. Ďalším skvelým tipom je, že na predĺženie vône parfumu si najskôr natri dané miesto vazelínou. Vôňa tak vydrží dlhšie.

Poznáš tieto beauty hacks?

Pri starostlivosti o svoje vlasy určite používaš kondicionér alebo masku. Vedela si o tom, že by sa mali nanášať na suchšie vlasy a nie také, z ktorých ešte tečie voda? Riadne si ich vyžmýkaj, prípadne trochu osuš uterákom. Produkt sa lepšie dostane do vlasov a neostane kvôli vode na povrchu.

Pre viac zaujímavostí si určite pozri obidve videá, vďaka ktorým sa naučíš niečo nové. A ak by si sa chcela vyvarovať chybám v starostlivosti o pleť, prečítaj si náš predošlý článok. Možno zistíš, že niektoré z nich robíš aj ty sama.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty