pexels.com

Si si úplne istá, že vieš používať všetky svoje produkty, ktoré doma máš, správne? Niektoré veci v tvojej beauty taštičke väčšina z nás používa nesprávne! My ti ukážeme, ako by sa mala skutočne využívať. S určitosťou sa odvážime tvrdiť, že ti to zmení život!

Kliešte na mihalnice

Ak ich náhodou doma nemáš, určite si ich aspoň raz použila. S najväčšou pravdepodobnosťou však zle. V prvom rade by si mala vedieť, že ich treba použiť PRED aplikovaním maskary. Ale najväčšia chyba je v tom, že si tieto kliešte dávaš až ku korienkom mihalníc. Ak ich chceš dokonale vytočiť, mala by si ich dať maximálne do stredu rias. Tým pádom ich viac vytočíš a budú pôsobiť o to viac dlhšie.

Beauty blender

Ružový, modrý, v tvare vajíčka či trojuholníka. Príchod tohto zázraku na trh uľahčil život mnohým ženám. Používame ho skoro každá a nevieme si ho vynachváliť až do chvíle, kým sme sa nezačali sťažovať na to, že nám „žerie“ make-up. Avšak to by sa nemuselo diať, keby nie sme lenivé. V tom je tá najväčšia chyba používania tohto beauty produktu. Pri každom použití by sa mal navlhčiť, aby sa nasal vodou a nie make-upom.

Highlighter

Je vôbec niekedy príliš veľa highlighteru? Niektoré si myslia, že nie, no opak je pravdou. Skutočne nechceš vyzerať ako chodiaca lesknúca sa discogula. Napriek tomu, že je to momentálne trendy, nemusíš ho dávať na každú jednu časť tváre. Pretože spotený look nie je veľmi lichotivý. Avšak máme pre teba radu. Nanášaj ho iba na lícne kosti, špičku nosa a vrhnú peru.

Parfém

Najväčšia chyba, ktorú môžeš urobiť je prestriekať sa parfémom cez celé telo a najmä na oblečenie. Pretože parfém by mal byť aplikovaný primárne na pokožku. Skús si ho dať na zápästie a za uši. Uvidíš že vydrží dlhšie a tvoju vôňu bude cítiť každý na kilometre.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty