Zima klope na dvere a s ním si väčšina z nás začne uvedomovať, že je možno  čas sa dať do formy a pripravovať sa na leto. Na internete existuje nespočetné množtvo blogeriek a blogerov, ktorý pridávajú tipy a triky na chudnutie, cvičenie, spevnenie, kondičku a tak ďalej.  Ja by som vás chcela inšpirovať mojou obľúbenou blogerkou Peťkou Elbovou. 

Peťka si prešla depresiami a chorobami ako je porucha príjmania potravy a to len preto, že sa neustále videla širšia a väčšia ako ju videlo okolie, myslím, že s týmito problémami sa stretáva väčšina z nás. Toto silné dievča si ale povedalo stop a začalo pracovať nie len na svojej postave ale aj na svojom psychickom zdravý. Dnes je z nej úspešná blogerka, ktorá už pomohla nie jednej babe. Ja ti ponúkam pár rád a tipov, ktoré ti zaručene pomôžu byť do ďalšieho leta fit a možno ti to vydrží aj počas leta.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

instagram.com/jmenujisepeta

Na začiatok je určite dobré si uvedomiť, že to robíš pre seba, že ty si jediný a pevný dôvod, toho, prečo sa do tohto pustíš. Na začiatok je dobré zmeniť stravu ale pokiaľ sleduješ nejaké fitness blogy určite to vieš aj sama. Ako Peťka sama píše vo svojom blogu, výzva nespočíva v 30 dňovom mučení v podobe drepovania ale cvičenia, ktoré ti určite dopomôže minimálne k tomu, aby si si k tomu vytvorila vzťah.

Dosť už bolo rečí.  Pripoj sa k #bojuzanovetelo. Držím ti palce. 🙂

Deň  1. 

 

Deň 2. 

Deň 3.

Deň 4.
Oddych. Tento deň slúži na regeneráciu svalov.

Deň 5. 

Deň 6.

Deň 7. 

Deň 8. 
Opäť oddych pre tvoje telo.

Deň 9. 

Deň 10.

Deň 11. 

Deň 12.
Bez cvičenia.

Deň 13.

Deň 14. 

Deň 15. 

Deň 16.
Oddych pre teba a tvoje telo.

Deň 17.

Deň 18.

Deň 19.

Deň 20.
Opäť relax pre tvoje telo a svaly.

Deň 21.

Deň 22.

Deň 23.

Deň 24.
Áá tvoj obľúbený deň plný oddychu.

Deň 25. 

Deň 26. 

Deň 27.

Deň 28. 
Opäť oddych.

Deň 29.

Deň 30.

Tak čo? Zvládla si to? Myslím, že po 30 dňom môžeš pokračovať ďalších a ver mi, že výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Držím palce.

Inšpirácia: blogbyp.cz