Rady z Nákupných maniačok
Instagram/elmirabeauty.krj, Instagram/life.as.bernie

Obľúbená relácia Nákupné maniačky sa po dlhšej pauze opäť vrátila na televízne obrazovky a všetky ženy, ktoré len trocha milujú módu, sledujú 4 súťažiace, ktoré si v časovom intervale musia kúpiť outfit. A to za 300 eur behom dvoch hodín na tému zvolenú stylistom. Okrem módy sa v relácii objavujú aj rady make-up artistiek, ktoré súťažiace líčia na mólo. Toto musíš vyskúšať.

Nákupné maniačky sú najmä o móde. Stylista Marián Hornyák udáva nielen tému týždňa, ale aj poskytuje rady ohľadom jednotlivých outfitov, či poukazuje na aktuálne trendy a pravidlá obliekania sa. V nových dieloch sa k nemu pridala aj Mirka Dobiš, ktorá je na sociálnych sieťach známa ako Fashion Spy.

Okrem nich sa však rady hrnú aj od šikovných make-up artistiek, ktoré súťažiace líčia. Ich práca je naozaj krásna a niektoré súťažiace menia na nepoznanie. Toto sú 4 rady, ktoré určite musíš vyskúšať.

1. Obočie

Podľa známej a obľúbenej Lucie Sládečkovej je práve v kurze vyčesané obočie. Vyčesať si ho môžeš aj sama pomocou gélu na obočie a videí, ktoré make-up profíčky uverejňujú na svojom Instagrame či YouTube.

Druhá možnosť je laminácia obočia. Práve ňou totižto môžeš skrotiť problematické chĺpky na obočí. Vďaka laminácii si obočie ľahne a stane sa tak symetrickejšie a oveľa viac trendy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty