Chladné mesiace si vyžadujú zmenu farby vlasov. Mnohé ženy si vlasy prefarbia na tmavšie, pretože zima si tmavé farby jednoducho pýta. Ani túto sezónu tomu nie je inak a trendy vo farbení vlasov opäť priniesli niečo nové.

Ohnivá červená pre vášnivé ženy

Ak ťa už nudia tvoje hnedé vlasy a túžiš po menšej zmene, táto farba je pre teba ako stvorená. Nejde o nič výrazné, kvôli čomu by si svoje rozhodnutie týkajúce sa zmeny farby vlasov mohla ľutovať. Navštív svojho kaderníka a požiadaj ho o ombré v odtieni burgundy.

Ďalším trendy odtieňom tejto zimy sú vlasy vo farbe vareného vína. Pokiaľ túžiš po červenej farbe vlasov, tento odtieň je pre teba ako stvorený. Keďže toľko milujeme víno, prečo ho nemať aj na vlasoch, všakže?

Ak máš svetlejšie vlasy, táto farbia ti na nich vydrží oveľa dlhšie ako na tmavších. Preto túto zmenu zváž, aby si to neskôr nemusela ľutovať.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: instagram.com/kapperskorting

Kryštál je číslo 1

Vlasy v odtieni drahokamu? Skús farbu čistého kryštálu. Prekrásne pastelové farby, ktoré sú spolu perfektne skombinované, vytvoria veľmi krásny ombré look. Takáto zmena je ako stvorená pre blondínky, no našťastie tvoje vlasy priveľmi nezničí, akoby si si ich mala nafarbiť celé.

Bude to síce zdĺhavý a drahý proces, ktorý navyše vyžaduje nesmiernu starostlivosť o vlasy, no rozhodne táto zmena za to stojí.

zdroj: instagram.com/desertdaisyjewelry

Jemný kávový ombré look sa stal obrovským trendom

Miluješ kávu? Tak ťa určite poteším – túto sezónu je farba kávy naozaj in. Konkrétne na vlasoch. Jemné tmavohnedé obmré s bledými a hnedými odtieňmi je nesmierne krásne. Ak túžiš po blond farbe, no stále chceš mať na vlasoch hnedú, táto farba je pre teba ako stvorená.

zdroj: instagram.com/reannbeauty_

Tak, ktorú z nich si vyberieš?

 

Zdroj: thesun.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.