Som krásna, keď som šťastná.

Skús si túto vetu povedať nahlas a úprimne. Skús tým slovám uveriť, pretože to je pravda. Každá z nás vie, že najdôležitejšou výbavou žien sú naše sebavedomie, naše odhodlanie, sila a vytrvalosť. A práve to je to, čo nás robí krásnymi. Keď robíme to, čo nás baví a napĺňa a robíme to so všetkou vervou. Výrobky Oriflame sú práve tie, ktoré sú s nami pri každej aktivite a nech sa cítime akokoľvek. Keď pracujeme, zabávame sa alebo oddychujeme. Pri každej zo svojich aktivít sme na ceste k plneniu svojich snov a Oriflame chce byť pri tom a sprevádzať nás na tejto ceste.

Na spoluprácu do kampane si Oriflame privolal dámy, pre ktoré je najväčšou výzvou plniť si svoje sny a nevzdávať sa. O dvoch z nich, o Mirke a Broni, si už počula. Dnes ti predstavíme poslednú z dám, a to Martinu Grešovú.

Martina je módna dizajnérka, ktorá nikdy nemala nič s módou, študovala elektrotechniku a ekonomiku, ale napokon ju sny pritiahli k ihlám a nitiam a dnes má etablovanú módnu značku. Mimochodom, tiež bývalá slovenská vicemiss, ba dokonca vicemiss na Miss Universe 2012.

“Tých momentov, keď som sa cítila alebo sa cítim krásnou je a bolo mnoho. Ale dokonalá krása plynúca z dokonalého šťastia zo mňa ide v momentoch, keď sa moja vidina nového modelu transformuje do reálnych šiat a dokonca ja osobne sa cítim krásnou aj vtedy, keď ten model vidím na jeho novej majiteľke. Teším sa, že vďaka Oriflame sa bude môcť množstvo ďalších žien zamyslieť nad svojimi snami a možno načerpajú silu na to, aby svoje sny pretavili v realitu. Pretože nič nie je silnejšie ako žena či človek všeobecne, ktorý má sen. A verím, že svojou troškou k tomu prispejem aj ja, aby sa ženy cítili naozaj šťastné, naozaj krásne.”

Vieš koľko rokov sa Oriflame stará o krásu Sloveniek? Tento rok to je presne 25 rokov. Aj preto sa rozhodli vystúpiť z davu a osviežiť komunikáciu o nové ambasádorky.

Oriflame chce stáť aj pri tvojom šťastí!

Každá z nich robí niečo iné. Či už je to dizajn, zdravie, herectvo alebo veda, jedno majú vždy spoločné – odvahu prijímať výzvy, prekonávať prekážky a schopnosť byť šťastné, pretože robia to, čo ich baví. Oriflame ich podporuje v odhodlaní a predstavuje ako príklad skutočnej ženskej krásy. Nájdi odhodlanie plniť si s nami sny aj ty!

 

Článok vznikol v spolupráci s Oriflame

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.