Každá z nás vie, že najdôležitejšou výbavou žien je sebavedomie, odhodlanie, sila a vytrvalosť. A práve to je to, čo nás robí krásnymi. Keď robíme to, čo nás baví a napĺňa a robíme to so všetkou vervou. A práve výrobky Oriflame sa starajú o náš celodenný komfort pri každej aktivite, no ambíciou značky je aj sprevádzať nás na ceste k plneniu našich snov.

Každá z nás pozná pocit šťastia, ktorý nás vnútorne naplní a pomôže nám zažiariť aj navonok. Na spoluprácu do kampane si Oriflame privolal dámy, pre ktoré je najväčšou výzvou plniť si svoje sny a nevzdávať sa. V minulom článku si si mohla prečítať o úžasnej tanečníčke a herečke Broni Kováčikovej.

Dnes ti predstavíme výživovú poradkyňu, bývalú modelku a slovenskú a európsku vicemiss roka 2003 Mirku Luberdovú.

zdroj: TS Oriflame

Možno to vyznie ako klišé, ale som naozaj šťastná, že ma Oriflame oslovil pre spoluprácu. Za seba môžem povedať, že akokoľvek som mohla byť úspešná na módnych mólach, akokoľvek ma mohlo potešiť hodnotenie poroty na súťažiach krásy, nikdy som sa necítila taká krásna, ako doma v teplákoch pri mojich dvoch deťoch.

K vareniu ma to vždy ťahalo a vlastne až môj syn Riško sa mi stal cestou, vďaka ktorej som sa k tomu vareniu definitívne prebojovala. Keď som začala s jeho chorobou bojovať po svojom, keď som sa rozhodla jeho telu dodávať to, čo som verila, že mu urobí dobre. A jeho telo zareagovalo a začalo bojovať.

To, že dnes môžem pomáhať aj iným rodinám, či už s podobnými osudmi, alebo nie, k tomu, aby sa lepšie a zdravšie stravovali, to ma robí šťastnou. A to sú momenty, kedy sa odhliadnuc od akýchkoľvek minulých titulov, cítim byť naozaj krásna. Je veľmi dôležité, že aj tak veľké značky, akou je Oriflame, chcú na to poukázať a chcú všetkým generáciám povedať: aha, pozri sa, nemusíš mať ani dokonalé miery, ani bezchybnú pleť či bujnú hrivu. Pozri sa, aká si dobrá v tom, čo robíš. Pozri sa, aká si pri tom krásna.”

 

Článok vznikol v spolupráci s Oriflame

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.