Drahá, dosť bolo komplexov, dosť bolo porovnávania sa. Čo tak sa pozrieť na to, aká si v skutočnosti? Kedy sa cítiš byť najkrajšia ty?

Tento rok je to už presne 25 rokov, čo sa Oriflame  stará o krásnu žien na Slovensku! Aj preto sa rozhodol vystúpiť z davu a osviežiť komunikáciu o nové ambasádorky.

Najkrajšie sme, keď sme šťastné!

Každá z nás vie, že najdôležitejšou výbavou žien je sebavedomie, odhodlanie, sila a vytrvalosť. A práve to je to, čo nás robí krásnymi. Keď robíme to, čo nás baví a napĺňa a robíme to so všetkou vervou. Výrobky Oriflame sa starajú o náš celodenný komfort pri každej aktivite, ambíciou značky však je aj sprevádzať nás na ceste k plneniu našich snov.

Broňa Kováčiková je tanečnica a herečka, ktorá svoj život zasvätila televízii a divadlu. To ju robí šťastnou a krásnou.

Musím sa priznať, že teraz zažívam takú miernu renesanciu môjho vzťahu s kozmetikou Oriflame. Používala ju moja mama, neskôr som sa od nej akoby odlúčila a teraz sa k nej vraciam, aj vďaka tejto spolupráci. A musím povedať, že som naozaj príjemne prekvapená a spokojná.

Absolvovali sme aj dosť náročné nakrúcania, kedy som mala na sebe výhradne túto kozmetiku a vydržala to. A keďže už mám nejakú tú skúsenosť, tak môžem naozaj povedať, že nie každá kozmetika to vydrží. A pre mňa osobne je napríklad aj to dôležité.

Vo svojej profesii tancujem, veľa tancujem. A, samozrejme, hrám, pod svetlami reflektorov alebo drobnohľadom kamier, ktoré naozaj nič nedarujú, naopak, všetko odhalia, svetlo všetko odokryje, kamery ešte aj kilá pridávajú. A tá kozmetika je naozaj dôležitá. Ale nie len ona, samozrejme.

Na druhej strane musím povedať, že akokoľvek je možné, že svetlá či kamery, či aj prostý divácky pohľad na mne odhalí nedokonalosť, momenty, kedy som na javisku, kedy tancujem, kedy zo seba môžem dostať von čokoľvek, čo vo mne práve je, to sú tie momenty.

Tie momenty, kedy sa cítim byť naozaj krásna. A je úplne jedno, či s tým niekto súhlasí alebo nie. Takto sa jednoducho cítim krásna ja.”

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.