Slovenské krásky odhodili dlhé vlasy a priniesli nový jesenný trend.
Instagram/teri.pallova, terezaturzova, alexxiew

Ako sa stromy pripravujú na zimu a zhadzujú zafarbené listy, tak aj naše nádherné Slovenky vymenili dlhé vlasy za trendy krátke účesy. Jesenný trend krátkych vlasov tak prišiel aj na Slovensko. Nový zostrih oživí vlasy po letnom zničení, ale aj zmení celkový imidž. Podľahneš mu aj ty?

Hovorí sa, že v kratších vlasoch vynikne tvoja tvár. Prirodzene podtrhne tvoje ostré črty, vyniknú viac tvoje lícne kosti a aj oči. Krátke vlasy dokonca priťahujú mužov, pretože majú lepšiu dostupnosť k ženskému krku, ktorý považujú za zmyselnú časť ženského tela.

Ak máš zničené vlasy po lete, farbu im vytiahlo slniečko či túžiš po zmene a zahodeniu masívnej a nepoddanej veľkej hrivy, tak určite neváhaj. Má to hneď niekoľko výhod.

Práve kratší zostrih pôsobí omnoho mladistvejšie. Ďalším benefitom krátkych vlasov je, že menej vypadávajú, taktiež sú vhodné na každú príležitosť, ale aj menšia nutnosť upravovať ich tak, ako dlhé. Pôsobia sviežo a zbavíš sa rozštiepených končekov, ktoré po lete dostali poriadne zabrať.

Radikálnu zmenu z dlhých vlasov podstúpili aj krásne Slovenky, ktoré nechali na jeseň opadnúť svoje vlasy a zmenili svoj imidž. Mikádo je pomerne známe, ale mnoho z nás by sa takéhoto účesu bálo. Pozri sa však na tieto krásky. Skočili do tejto zmeny rovnými nohami a vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým.

1. Alexandra Porubská

Blogerka roka 2019 Alex sa odhodlala na jesennú zmenu. Finalistka Miss Universe Slovakia 2022 a Miss Vlasy odstrihla svoju dlhú hrivu na polovicu a vyzerá skvelo. Presne pri krásnej brunetke platí to, že kratšie vlasy jej zvýraznili dokonalo ostré črty.

Alexandra s novým zostrihom vyzerá úžasne. Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: instagram/alexxiew

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty