Každý človek chce mať vyspelý a úspešný vzťah, ktorý vydrží niekoľko rokov a možno až do konca života. Tieto štyri veci, by mali byť podľa mňa najdôležitejšie.

1. Hádky

V každom vzťahu sú hádky dôležité. Vzťahy bez hádok neexistujú a ak áno a ak áno určite  všetci vieme, že dlho nevydržia. Je až absurdné aby sa ľudia raz za čas nepohádali, niekedy si povedali čo jednému na tom druhom vadí a pod. Ak sa spolu s partnerom hádate alebo máte tichú domácnosť-netráp sa nad tým. Znamená to, že vám na sebe a na vašom vzťahu záleží a nehodíte to „LEN TAK“ za hlavu!

Ako zistím, že mi vzťah, v ktorom sú taktiež hádky zato nestojí? Je to jednoduché. Sú u vás hádky na dennom poriadku a ten druhý to nemá chuť riešiť. No a keď to chceš už nejako riešiť on ťa jednoducho odbije slovami ako napr. ,,Teraz naozaj nemám chuť riešiť takéto veci, necháme si to na inokedy.“ Ale kedy inokedy?! O mesiac?! O dva?! O 10 rokov?! Takto to možno ide už pekného pol roka a ty tomu dávaš stále šancu. Choď zbaliť radšej nejakého fešáka! zdroj: unsplash.com

2. Dôvera

Dôvera je dôležitá. Práve na nej sa zakladá celý vzťah. Nie je dôvera-nie je vzťah. Pokiaľ svojho priateľa nejakým spôsobom oklameš alebo mu zatajíš vec,ktorú by mal vedieť a on nato príde (no nevie to od teba) automaticky v tebe dôveru stráca. Neverí ti,keď ideš večer von s kamoškami a môže to zasahovať až do žiarlivosti. ŽIARLIVOSŤ vo vzťahu nie je teda žiadna výhra. My ženy sme síce žiarlivé stvorenia, no muži sú o dosť viac žiarlivejší,len to nedávajú tak najavo ako my.

MÔJ TIPRob všetko preto aby ste nemali ani jeden dôvod žiarliť, pretože to ďaleko nezatiahnete. Dôvera,ale neznamená držať si priateľa na vodítku. Daj mu slobodu!

3. Priorita

Samozrejme,že je dôležité chodiť von aj so svojimi kamarátmi. No najhlavnejšia je naša polovička,ktorej by sme mali venovať 99% svojho voľného času. Jeden pre druhého by ste mali byť prioritou. Volá ťa tvoj najlepší kamoš na pivo,no tvoja drahá ma práve dnes voľno v práci?Kamoša odložíš na zajtra. Dnes budeš so svojou láskou. PRESNE O TOMTO TO JE!zdroj: pexels.com

4. Súkromie

Áno, mali by ste si so svojim partnerom hovoriť všetko, no sú tu určite aj veci,ktoré si nemusíte vešať na nos. Taktiež ako aj my ženy, aj chlapi si musia vyraziť s kamošmi von a posťažovať sa na svoje drahé. Preto ho nechaj ísť bez teba. Ani ty ho neťaháš za babami na kávičky,kde rozoberáte všetky tie ženské veci.

Pokiaľ vám s partnerom viac vecí z týchto vo vzťahu nefunguje, porozprávajte sa o tom a snažte sa to všetko napraviť!

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.