O tom, aké máš vlastnosti či osobnostné predpoklady, vie toho veľa napovedať aj to, čo sa ti páči. Tvoju charakteristiku môžeš odhaliť podľa obľúbeného zvieraťa, ale aj typu chlapa, ktorého preferuješ.

Vyber si z nasledujúcich 4 mužov toho, ktorý je podľa teba najpríťažlivejší a zisti, čo to o tebe ako partnerke vypovedá!

1. DAVEY HAVOK - 2. RYAN GOSLING - 3. TOM HARDY - 4. CHRIS PINE

instagram.com/daveyprojects/goslingdaily/tomsohardy/chrispineofficialfanpage/

Zisti, čo o tebe hovorí typ chlapa, ktorý sa ti páči
DAVEY HAVOK
Ak si si vybrala tohto drsného speváka, najviac sa k tebe hodí typ muža "otca", pretože ty sama si druhom ženy – dcéra. Potrebuješ od partnera starostlivosť a pozornosť. Bývaš prchká a náladová, pretože sama ešte nevieš, čo od života chceš. Keď pociťuješ nedostatok pozornosti, nepáči sa ti to a postupne to vedie k ochladnutiu vzťahu. Musíš si nájsť chlapa, ktorý je ochotný prijať za teba zodpovednosť a riešiť tvoje problémy. Práve tieto podmienky spĺňa otcovský typ, ktorého spoľahlivosť, sebaistota a autorita ti bude vyhovovať.
RYAN GOSLING
Páči sa ti sladký Ryan? Hovorí to o tebe, že si typ ženy "matka", ktorá k sebe potrebuje muža, o ktorého sa môže postarať. Za svoj životný cieľ považuješ byť vždy užitočná a pre svojho partnera tou jedinou. Voľný čas sa snažíš tráviť so svojimi blízkymi, o ktorých sa rada staráš, pomáhaš im a ochraňuješ ich. Za touto tvojou ochotou sa však skrýva podvedomá túžba podriadiť si ich, aby si bola autoritou. Práve preto sa k tebe hodí druh muža, ktorý nemá problém s tvojou dominanciou.
TOM HARDY
Pokiaľ si si vybrala fešáka Toma, vypovedá to o tebe, že si sebestačná a nezávislá žena, ku ktorej sa hodí rovnaký typ muža. Si príťažlivá a ambiciózna. Väčšina chlapov ti nevyhovuje, pretože ti nedokážu dať toľko slobody, koľko potrebuješ. K šťastnému vzťahu musíš mať mieru slobody, vzájomnú úctu a rešpekt. Toto ti môže poskytnúť iba silný, inteligentný a hlavne nezávislý partner, ktorý tvoje potreby a názory zdieľa s tebou.
CHRIS PINE
Ak si si vybrala Chrisa, si žena, ktorá hľadá v partnerovi podporu. Takého, ktorý s tebou bude ochotný zdieľať akúkoľvek životnú situáciu. Potrebuješ cítiť, že vás spájajú spoločné záujmy, názory a postoje. Oceníš, ak ti venuje svoj čas. Túžiš byť pre neho nenahraditeľnou – dobrou milenkou a priateľkou, ktorá mu dokáže vždy pomôcť. Toto isté zároveň očakávaš aj od neho.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.