instagram.com/explorerssaurus_

Ak hľadáš niečo, čo ti pomôže zaujať muža, o ktorého máš záujem, si tu správne. My vieme, že s mužmi to nejde vždy ľahko. Niekedy sa treba snažiť veľmi veľa, aby si ťa vôbec všimol. No ak sa budeš správať slušne a milo, nemalo by to byť ťažké.

 1. Buď sebavedomá, no nemaj príliš veľké ego – zdravé sebavedomie je základ, pretože to, ako vnímaš samú seba ovplyvní to, ako ťa vidia ostatní. Keď si budeš aspoň trošku veriť, určite ťa zaregistruje a bude ho to k tebe ťahať.
 2. Buď upravená, no nie zmaľovaná, ako by si išla na maškarný ples – mala by si sa o seba starať každý deň. Snaž sa byť upravená, keď niekam ideš, no nemaj na sebe neskutočne veľa make-upu – muža to skôr odstraší. Budeš mať zo seba lepší pocit a tvoj vysnívaný muž bude rád, že má vo svojom okolí konečne nejakú ženu, ktorá je prirodzená, no pritom pekná.
 3. Snaž sa vyzdvihovať svoje dobré stránky, nerozoberaj stále len tie zlé – keď budeš rozprávať o sebe, neupozorňuj na svoje nedostatky. Budeš pôsobiť ustráchane a nesebavedomo. Povedz mu o svojich úspechoch, o svojich koníčkoch a o tom, čo ti robí radosť. Rozprávaj o sebe s nadšením.
  zdroj: Photo by Daniel Spase from Pexels
 4. Maj pri sebe financie, nespoliehaj sa len na neho – ak to dopadne dobre a pôjdete spolu niekam sami, určite si zober peniaze aj ty. Nespoliehaj sa na to, že to zaplatí on, aj keď je to pekné gesto.
 5. Ak ho poznáš už dlhšie, dopredu si naštuduj niečo o tom, čo ho zaujíma – týmto ho prekvapíš najviac. Ak vieš, čo ho baví, dopredu si o tom pozri nejaké novinky. Či už pôjde o svet športu, áut, vynálezov alebo histórie. Keď bude vidieť, že sa snažíš a povieš mu nejaké novinky, zaujmeš ho.
 6. Nezačínaj rozhovor s plytkými témami, spoznávajte sa navzájom – tento bod nadväzuje na ten predchádzajúci. Keď už vieš, čo ho baví a čo je jeho koníček, rozprávajte sa o tom. Tak môžete prísť k veľmi zaujímavým témam a budete sa rozprávať až do rána. Určite však vynechaj témy o počasí a o tom, ako ide život. Budeš neoriginálna.
 7. Buď slušná a zo začiatku pri ňom určite nepoužívaj vulgarizmy – samozrejme, ak sa budú vaše rande opakovať a vznikne z toho vzťah, objavia sa tam (hlavne, keď budeš nahnevaná a budeš si potrebovať uľaviť). No zo začiatku, kým sa spoznávate, ich nepoužívaj. Vulgarizmy (spolu s alkoholom a cigaretami) nie sú moc príťažlivé.
  zdroj: Photo by Pedro Sandrini from Pexels
 8. Povedz mu kompliment – 100% ho to poteší a bude mať zo seba dobrý pocit! Navyše, určite na teba bude myslieť večer pred spaním. 🙂
 9. Nechaj ho, nech o teba trošku zabojuje – nesprávaj sa moc dotieravo a nenúkaj sa mu hneď. Zvyčajne o teba muž prestane mať záujem, pretože budeš pre neho ľahká korisť. Nechaj ho o teba zabojovať a potom si ťa bude viac ceniť (samozrejme, nezáleží to len od toho).
 10. Buď sama sebou a na nič sa nehraj, nesnaž sa byť takou ženou, o ktorej si myslíš, že by sa mu páčila – najkrajšia budeš aj tak vtedy, keď budeš prirodzená!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating