Nie je ničím zvláštnym, že známe hollywoodske páry nemajú veľa šťastia v láske. Tlak verejnosti, uponáhľaný životný štýl, veľa práce… rýchle zásnuby a ešte rýchlejšie rozvody. Aj v týchto vodách sa však nájdu výnimky, ktoré rokmi potvrdzujú, že šťastné manželstvo sa dá nájsť i v tomto svete.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

Sarah a Matthew boli v čase, kedy sa spoznali, už veľkými hviezdami. Herci nemali nikdy núdzu o pozornosť médií a zrejme nikto nepredpokladal, že ich vzťah bude pokračovať viac ako 20-ročným manželstvom a 3 deťmi. Dnes sú ikonickým párom a stále zamilovaní.

Matt Damon a Luciana Bozan Barroso

Kľúčom k šťastnému manželstvu známeho herca môže byť aj fakt, že si vezme ženu, ktorá sa v celebrotných kruhoch nepohybuje. Tak to bolo aj u Matta Damona, ktorý sa v roku 2003 zoznámil s Lucianou Bozan Barroso a sám bol pritom eštelen vychádzajúcou hviezdou. Dnes už majú za sebou 15 rokov manželstva, 3 deti a Mattove filmové úspechy.

Tom Hanks a Rita Wilson

Herec Tom Hanks je známy ako hollywoodsky dobrák. Údajne ho ani roky slávy nezmenili. Preto sa niet čomu čudovať, že mu to s manželkou Ritou Wilson stále klape. Títo dvaja sa vzali ešte v roku 1988! Spolu majú 2 deti a to, že držia pokope v dobrom aj zlom dokázali aj vtedy, keď tento rok spoločne prežili koronavírus.

Jason Bateman a Amanda Anka

To, že pravá láska prekoná aj najhoršie časy, by vedel rozprávať herec Jason Bateman. Ten bol totiž závislý od alkoholu a drog, keď sa spoznal so svojou ženou. Amanda Anka však pri ňom stála. Vzali sa v roku 2001, majú 2 deti a Jason sa z najhoršieho dostal von.

Mark Wahlberg a Rhea Durham

Mark Wahlberg nebol typ, ktorý by túžil po šťastnom a pokojnom manželstve. Bol to zlý chlapec, ktorý mal za sebou ťažké detstvo. Ale láska dokáže divy. A tak, po tom, čo spoznal modelku Rheu Durham, všetkých prekvapil. Vzali sa v roku 2009 a dodnes sú rovnako zamilovaní, o čom svedčia aj spoločné fotky a popisy, ktoré k nim pridávajú. Majú 4 deti.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.