Vonku už začína byť teplejšie, my konečne môžeme vychádzať z domu a zrazu si zistila, že nemáš nič na nohy? Asi by si mala prevetrať svoju peňaženku a navštíviť dobrý obchod s obuvou. My sme pre teba pripravili zoznam topánok, ktoré by v tvojom botníku túto sezónu určite nemali chýbať.

Určite je aj tebe jasné, že s jedným párom topánok si toto leto nevystačíš. Čo by si si okrem nich mala zadovážiť?

Športové tenisky

Ak máš v pláne toto leto viac cestovať po Slovensku a navštevovať krásy, ktoré tu máme, športové tenisky určite oceníš. A tie by si mala mať vo svojej zbierke pravidelne, veď šport a cvičenie ti len a len prospeje.

Biele tenisky/plátenky

Univerzálny kúsok, ktorý sa hodí aj k nohaviciam, ale tiež k sukni či šatám. Must have každej ženy.

Espadrilky

Espadrilky sa v poslednom čase stali veľmi obľúbenými ženskými topánkami. Tiež sa hodia ku všetkého a dokážeš ich pekne skombinovať. Sú vhodné aj na dlhšie prechádzky či výlety, pretože nohy ťa v nich nebudú veľmi bolieť, sú veľmi pohodlné.

Sandále/gladiátorky

Sandále neodmysliteľne patria k letu a ich výber je taký široký, že bude veľmi ťažké si vybrať. Siahni ale po takých, ktoré nemajú úplne tenkú podrážku, aby ťa v nich pri chodení neboleli veľmi nohy. A nezabudni, samozrejme, na pedikúru. 🙂

Farebné sandále s opätkom

Farebné sandále s hrubým opätkom sú hitom tejto sezóny, preto by si si aspoň jeden pár mala určite zadovážiť. K šatám na také letné rande sú priam stvorené.

Sandále na platforme

Sandále na platforme krásne predĺžia tvoje nohy a výhodou je, že sa tiež hodia k úplne všetkému. Už si len vybrať väčšiu alebo menšiu platformu a farbu, ktorá ti bude vyhovovať.

Šľapky/žabky

Bez tohto si leto snáď ani nedokážeme predstaviť. Na pláž alebo krátku prechádzku sú priam ideálne a na výber je neuveriteľné množstvo. Vyberaj ale také, aby tvoje nohy v nich veľmi netrpeli.

Gumáky

Počas letných daždivých dní určite oceníš aj pár gumákov. Už dávno nie je táto obuv vhodná len do záhrady, ale na trhu nájdeš množstvo dizajnových kúskov, ktoré budeš vedieť pekne zladiť so svojím outfitom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.