Základné topánky
Instagram/deichmann.sk, Instagram/jessyss.cesko

Základný šatník ženy sa skladá nielen z oblečenia, ale aj z topánok, ktoré sa hodia k čomukoľvek.  Ak si ich zaobstaráš, nebudeš mať žiadne starosti. Pretože sa naozaj hodia absolútne všade a sú považované za „must have“ kúsky do každej módnej sezóny.

Tieto základné kúsky by si mala vlastniť aj ty, pretože ich môžeš skombinovať naozaj k čomukoľvek. Skontroluj svoju zbierku.

Biele tenisky  

Tenisky bielej farby sa hodia k akémukoľvek kúsku oblečenia. Či už máš na sebe šaty, klasický kostým alebo tričko a džínsy – biele tenisky nič nepokazia.

Možno ti tento typ topánok príde nepraktický, no práve preto by si mala zainvestovať do kvalitných tenisiek, ktoré budeš môcť úplne ľahko čistiť aj ty sama doma. Pri kúpe si dávaj pozor na to, aby mali tenisky pevnú podrážku.

“Chelsea” čižmy  

Najvhodnejšie sú na jesenné a zimné počasie, avšak niektoré ženy ich nosia aj v lete, pokiaľ je chladnejšie. Najpraktickejšou farbou “chelsea” topánok v tomto prípade bude skôr čierna alebo akákoľvek iná tmavá farba.

Chceš vedieť, prečo sa práve tieto topánky považujú za základný kúsok? Pretože na rozdiel od ostatných podobných topánok sa nosia úplne každú sezónu, odkedy vôbec existujú. Ľudia ich nikdy neprestali nosiť a ich podoba sa za tie roky skoro vôbec nezmenila.  

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy (@lucypug)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista