Instagram/karinpodlucka & Instagram/viki_pinke

Azda niet takej, ktorá by ich vo svojom šatníku nemala. Reč je rovno o dvoch módnych kúskoch – teniskách a topánkach na podpätkoch. Záleží už len na nás, v ktorých sa cítime lepšie či pohodlnejšie. Kým jedna využíva tenisky denne, iná si ich obuje skôr príležitostne a naopak.

Záleží, samozrejme, aj na tvojich preferenciách. Ak si doposiaľ tvrdila, že sa k tebe jedny alebo druhé nehodia, prípadne si ich ešte stále nevieš predstaviť na sebe, rady ťa inšpirujeme ako ich vhodne kombinovať so svojim outfitom a vyčarovať s nimi dokonalý look.

Ktoré nosíš najradšej ty?

Pohodlné tenisky

Nie je pravda, že sa hodia len k rifliam. Môžeš ich nosiť s rôznymi typmi nohavíc a hodia sa dokonca aj k takej sukni. Sú taktiež vhodným doplnkom k elegantnému oblečeniu. Postačí ich naozaj len správne skombinovať a vytvoriť nimi dokonalý look napríklad aj do práce.

Na výber máš dnes naozaj z toľkých možností. Vyššie, nižšie, na platforme, jednofarebné, viacfarebné, lesklé, matné či s ozdôbkami. Aj to sú živé príklady, že v dnešnej dobe si ich môžeš vyberať, koľko sa ti len zachce. Veď napokon, presvedč sa sama.

Jar je tu čo nevidieť a ak si sa ešte k tomuto typu obuvi neodhodlala, teraz je ten správny čas. Smelo do toho.

Zvodné opätky

Práve tie, ktoré majú v obľube nižšie topánky, si nosenie tohto typu obuvi dokážu predstaviť len ťažšie. Prečo? Podpätky nemusia byť len vysoké a mala by ich mať vo svojom šatníku každá žena. Navyše, v minulosti patrili k nežnému pohlaviu a robili ho zároveň dámou. Len si spomeň na časy, kedy si bola malým dievčatkom a potajomky si ich ťahala mame zo skrine, kým nebola doma.

Ak práve premýšľaš nad ich kúpou, inšpiruj sa našim výberom. Veríme, že určite nájdeš niečo aj pre seba. Tento typ topánok môžeš opäť kombinovať s rôznymi typmi nohavíc, sukní a čoraz viac ich ženy nosia aj k rifliam. Užívaj si to, čomu je dnešná doba naklonená.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista